de einduitslag is nog niets te vermelden aangezien bij ons niet automatisch de beste speler ook winnaar wordt. Diegene die z'n persoonlijk gemiddelde bijvoorbeeld het best verbetert maakt meer kans om te winnen. Een goed systeem dat ook vooral goede kansen biedt aan de minder sterke of slechte spelers. Een sy steem dat het kompetitie element erin houdt maar toch tegelijker tijd het fanatisme wat je zo vaak in de sport tegen komt, be strijdt. De sport is er voor iedereen en vooral ook de minder goeden moeten met plezier mee kunnen doen en zich niet behoeven te genezen als ze niet bij het topje van de bij elkaar kliekende elite behoren. Waarom die elite of hoe je dat ook wilt noemen, toch altijd zich afzondert weet ik niet, maar dat kom je nu een maal in de hele maatschappij tegen. Kennelijk heeft de mens de behoefte om zich echt beter te voelen dan de ander en dat ook te tonen. Als ik dat zie en dat zie je vaak om je heen, moet ik altijd denken aan dat aloude gedichtje, wat ik bij deze niet zal afmaken, koning, keizer, admiraalenz.. Bij onze vereniging dus niet en dat blijft zo. Ook geen macht strijd of bureaucratie zoals je zo vaak in de grotere vereni gingen meemaakt Nee, gewoon doen en zorgen voor veel gezelligheid en plezier. Een kostbaar bezit en daar moeten we zuinig op zijn. Trouwensvoor ik te veel afdwaalnog één gegeven over de onder linge kompetitie namelijk degene die nog geen partij heeft ver loren en dat is Harry Daniels. Voor de kompleetheid dan ook maar diegene die alle partijen ver loren heeft, Chris Bots. Vast nog last van zeebenen. Tenslotte, lente, waar blijf je nou? Heine o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o PERSBERICHT. W.A.O./A.A.W. belangengroep Venray i.o.. Op 16 april as. start de W.A0/AAW.-belangengroep haar aktiviteiten in de werkplaats mensen zonder werk, Prins Bernhardstraat 12, Venray. Na de eerste bijeenkomst op 18 maart in de Henseniusschool heeft de werkgroep "W.A0-groep in oprichting" het nu voor elkaar dat echt gestart kan worden. De werkplaats biedt mogelijkheden om te hobbyen, informatie bijeenkomsten te organiseren of samen met andere W.A.O.-ers te praten, breien, kaarten etc. Het is de bedoeling dat iedere donderdagmiddag van 13.30 - 16.00 uur de werkplaats ter beschikking staat van de W.A.O.-groep. ii

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 11