Kinderen van de buurtvereniging, Zoals beloofd hebben we voor jullie ook iets leuks bedacht. Jullie kunnen op woensdagmiddag 15 april met ons gaan bowlen, van half 5 tot half 6. Daarna krijgen jullie nog een verrassing. Als je zin hebt om te bowlen, wel graag even voor zaterdag 11 april doorgeven, zodat we precies weten met hoeveel kinderen we dan zijn. Je kunt je hiervoor opgeven tot en met 11 april bij Netty van Reenen, tel. 81562. Hopenlijk komen jullie allemaal. Tot ziens! Bestuur Buurtvereniging "Vriendschap door Samenwerking". -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- TIENERSOOSTIENERSOOSTIENERSOOSTIENERSOOSTIENERSOOSTIENERSOOS Hoi jongelui, Het is inmiddels weer een hele tijd geleden dat we onze laatste aktiviteit gehad hebben. Maar we zijn er nog hoor. We gaan in de toekomst als volgt te werk: - veel bezoekers veel aktiviteiten - weinig bezoekers weinig aktiviteiten. In elk geval is de eerst volgende aktiviteit op zaterdag 18 april. Dat is paaszaterdag en dus een toepasselijke aktiviteit; een eierenfestijn. Meer kan ik er nog niet over vertellen, dat horen jullie volgende week wel. Tot ziens. TIENERSOOSTIENERSOOSTIENERSOOSTIENERSOOSTIENERSOOSTIENERSOOS -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o~o-0-0-0-0-0-0-0-0-0--0-0- BILJARTVRIENDEN_-_SNA Er is deze week stevig gespeeld. Zoals eerder beloofd nu wat gegevens over de onderlinge kompetitie. Het hoogste gemiddelde is tot nu toe gespeeld door Hans van Dijk, 4,18. Het laagste gemiddelde door Jo Cremersnamelijk 0,81. De partij met het grootste aantal beurten werd gewonnen door Theo van de Venne40 beurten. De hoogste serie staat op naam van Hans van Dijk met 29. Over 10

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 10