gevraagde gegevens in te leveren bij secretariaat Werkcomité Wij hopen op een vlotte medewerking. - ter bespreking met B. en W. op komende dorpenraadsoverleg (6/4) worden onderwerpen aangedragen, zoals woningbouw; glascontainer; onderhoud wegen; eveneens staan op de agenda: inspraak Dorpsraden; rol van dorpsraad; - Voorzitter en secretaris van dorpsraad zullen op maandag 30 maart een bespreking hebben met Wethouder Willems aangaande Woningbouw te Oostrum; op verzoek van Wethouder inmiddels wederom verplaatst naar dinsdag 7 april. - de aandacht wordt gevestigd op de vele glasscherven en emballage rond de glascontainer bij buurtwinkel Kesselsvia Oostrums' Weekblad zullen wij gebruiekers verzoeken geen emballage (dozen kistjes) achter te laten, nadat flessen in container zijn gedeponeerd. Het wordt als bezwaarlijk er varen dat kapotte ruiten niet in de container kunnen worden achtergelaten - volgende vergadering: dinsdag 7 april a.s.. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN: 4 en 5 april Vanaf zaterdag 8 uur tot zondagavond 24 uur nemen waar voor de patiënten van de huisartsen: Dr.Bloemen - Lankveld - Gabeler - Wittgen en Schraven: Dr. Wittgen, Langstraat 76, tel. 86082 en voor de patiënten van de huisartsen: Dr. van Thiel - Oorver - van Loon - Vercauteren - Schmeetz - de Muinck-Keizer en de Vocht: Dr. Vercauteren, Merseloseweg 33, tel. 82200 Voor spoedgevallen kunt U op genoemde data terecht bij de genoemde doktoren: 's morgens van 10.00 - 11.00 uur 's middags van 17.00 - 18.00 uur

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 3