Samenvatting vergadering Werkcomité Oostrum gecombineerd met Voorzittersvergaderinggehouden op 10 maart j.l. - vergadering neemt kennis van diverse ingekomen stukken o.m. uitnodiging receptie Prins Bert I (Karnaval) brief Gemeenschapshuis i.v.m. kandidaatstelling bestuurslid; uitnodiging Rabobank Oostrum i.v.m. receptie bij gelegenheid van 25- jarig jubileum direkteur; agenda van enkele kommissievergaderingen Gemeente; - door een communicatiestoornis is er iets misgegaan bij de beschikbaarstelling van een Kerstboom. Volgend jaar zal andere procedure gevolgd worden. - heren Swemers en Vermeulen zullen namens Werkcomité een onderzoek instellen naar de toestand van speeltoestellen in de wijken. Een oproep zal geplaatst worden in Oostrums Weekblad om hierdoor meer vrijwilligers beschikbaar te krijgen, die genegen zijn tussentijds het onderhoud voor hun/haar rekening te nemen. - binnen Harmonie zijn nog besprekingen gaande omtrent "dorps feesten" in najaar 1987. Duidelijk is dat uit kostenover- weging(verliesgevend) de vrijdagavond zal afvallen. Hoe de zaterdag en zondag eruit komt te zien vormt nog onderwerp van bespreking. Suggesties altijd welkom. - Werkcomité zal medewerking verlenen rond de viering van enkele jubilea in 1988. Intern zal men zich nog beraden op welke wijze wij inhoud geven aan 40 jaar Werkcomité. Gedachten gaan op eerste plaats uit naar medewerking aan uitgave jubileumboekje. - besloten wordt om terwille van aktualiteit jaarlijks per 1 mei met een nieuwe uitgave van "Oostrums Wegwijzer" te komen. Via Oostrums' Weekblad zal een verzoek worden gericht aan alle Verenigingen/Instellingen om voor 1 april de v 2 dorpsraad i/verkcomita oosfrum"

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 2