Kronenberg hopen op een puntendeling en door fel op de bal te zitten, dwongen zij hun kansen af en weerom konden zij profite ren van balverlies, zodat de stand nu 3-3 stond. Vijf minuten voor tijd werd de wedstrijd beslist in het voordeel van Oostrum. Het was Math, van Rhee die in het gevecht ten onder dreigde te gaan, maar liggend op de grond de bal toch nog over de doelman wist te werken. 3-4. Dit was een verdiende over winning en graag wilden wij deze aan bieden aan Leo Wilms, die deze Zondag bij een ander elftal tewerkgesteld was, omdat deze pas zijn verjaardag vierde en nu ook bij de ijzersterke behoord. Voor hen die er nog niet zijn geweest en die niet met lege handen willen komen, weet ik nog wel een kado n.l. een zakagenda en aangezien Leo drie jaar met zon boekje doet, eentje van 1989 dan kan hij nog vier jaar vooruit. (Minstens). HRC Al - Oostrum Al (1-1) 2-6. Op deze regenachtige Zaterdag moesten we uit tegen Afferden. Op papier een zuivere pot, want de vorige keer hadden we met 4-8 verloren. Het vertrek liep wat uit, want er was een auto tekort. Dit probleem werd gauw opgelost door Jeu. Oostrum begon in Afferden erg veel belovend. De wind had er natuurlijk ook zijn aandeel in, maar er werd wat al te nonchalant gevoet bald. Kansen waren er eigenlijk nauwelijks. In de 29e minuut werd de blanke stand verbroken. Onze voorstopper onderschepte een bal, omspeelde slim een verdediger en plaatste de bal over de keeper in de voeten van "goalgetterron"die deze kans niet onbenut liet. 0 - 1. De ploeg slaakte een zucht van verlichting, maar lang hadden we er geen vreugde aan. Een uittrap van de keeper van HRC ging over de verdediging heen en kwam buiten het strafschopgebied terecht. Hij wilde de bal bij Rob v.a. in de voeten spelen, maar speelde deze bij een HRC-speler in de voeten. Deze twijfelde niet en lobte de bal over de keeper en laatste man in het tegendoel1-1. Dit was ook de ruststand. In de rust kwam Paul J. voor Eric Graat, die duidelijk zijn bloemekracht mistte. Jan Willem Rutten kwam voor onze rechter- bliksem RolfK. Na de rust werd er feller gevoetbald. (Wat ook wel nodig was). De beloning liet lang op zich wachten, maar in de 62e minuut was het raak. Een corner werd teruggelegd op ons "levendkanon" en deze vuurde zijn kogel in het doel. 1-2. De tactische tips werden weer slecht ontvangen, want onze keeper verkeek zich op een terugspeelbal van onze rechtsback en de stand was weer gelijk. 2-2. Oostrum wou twee punten en hield de druk op de ketelEn toen dook het rode gevaar van Oostrum op. Na een penalty gemist te hebben, (overkomt. - ons van ver hoor!) scoorde hij in de 72e, 75e en 77e minuut 3-2, 4-2 en 5-2. Een glasheldere "hattrick" dus. Ron Pelzer mocht

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 15