Zowel Oostrum als tegenstander Hegelsom hadden moeite om tot aanvaardbaar spel te komen. Er gingen dan ook veel ballen door het foutief stoppen van het leder verloren. Oostrum had echter het beste van het spel, maar Hegelsom speel de de bal tot de 16 meterlijn goed rond. Daarna was het afge lopen. Zodoende konden ze geen enkele keer echt gevaarlijk worden. De rood-witten schiepen echter talrijke kansen, die jammerlijk gemist werden. De enige treffer was er dan ook eentje, die helemaal in de lijn van het spel lag. Onze goaltjesdief Ton Kessels kon de bal al hobbelend in het doel tikken, na misverstand tussen de Hegel- somgoalie en een verdediger. De overwinning van Oostrum ging dik in orde, maar over mogelijk meer aspiraties zullen we het (voorlopig) maar niet hebben. Tot dan. Beka Kronenberg 5 - Oostrum 6 3-4 (1-3) Met de meeste spelers nog in het wintervet togen wij naar Kronenberg voor onze eerste krachtmeting na drie en een halve maand. Onder de "warming up" al bleek dat er nog veel olie nodig was om de machine weer optimaal te laten draaien. Geluk kig had Joop z'n olietank net gevuld zodat de meeste zich hier mee konden doorsmeren. Maar goed dat er ook nog enkele waren die van dit alles geen last hadden zodat we meteen een klein veldoverwicht konden forceren. Een van hem is Theo v.d. Pas, al moest hij wel, op een voorzet van Ruud Engels, het onderspit delven tegen een Kronenberger verdediger, die net iets eerder aan de bal was dan Theo, maar gelukkig voor Theo en Oostrum dacht ook de doelman dat hij nog snel was, maar die kwam helemaal te laat, en een fractie later dacht deze, was ik maar blijven staan dan had ik de bal toch gekregen en nu: 0-1. Even later kon Kronen berg de achterstand weer ongedaan maken toen een middenvelder ongestoord kon uithalen en de bal in de linkerbovenhoek depo neerde. Toen was Oostrum weer aan de beurt en weerom was het Theo v.d. Pas die een duel uitvocht en dit maal won hij van de verdediger en de doelman die nu was blijven staan had weerom geen kans tegen de schuiver, 1-2. Nog voor de rust kon Oostrum de voorsprong vergroten, toen JoopBus vanaf de rand van het strafschopgebied onhoudbaar in de rechter benedenhoek knalde 1-3. Na de rust leek er niets en dachten wij de wedstrijd rustig tot een eind te kunnen voetballen, maar halverwege deze helft sloeg het noodlot toe. Balverlies op het middenveld luidde de tweede treffer in voor Kronenberg. Gesterkt door deze goal bleef

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 14