0 0 S T R U M S E VROUWEN 8 E W E G I N G De kring - agra - werkgroep heeft een bijeenkomst op Donderdag 9 April in zaal van Dijk te Oostrum van half twee tot 4 uur namiddag. Bespreking van het rapport: "Loon naar werken" onder leiding van Ruud Pruysten, Geïnteresseerde L.V.B.-leden zijn ook van harte welkom op deze middag. Opgave is niet nodig, gaarne op tijd aanwezig. Namens het Bestuur v.d. L.V.B. LLinders-Termont Dames Dinsdag 28 april houden wij weer een volleybaltoernooi met de dames van de LVBvan 20.30 - 22.00 uur in de gymzaal. Dames die hiervoor geïnteresseerd zijn (zowel "profs" als "amateurs" zijn welkom) kunnen zich t/m maandag 6 april opgeven bij Toos Linskens, tel. 83805, waar U dan verder ook de nadere informatie kunt krijgen. Dus alle sportieve dames, meldt U zich in grote getale aan. De fietstocht die we eigenlijk in april gepland hadden, staat nu definitief vast op dinsdag 30 juni, alleen in geval van slecht weer wordt dat 7 juli. We gaan dan naar Kevelaar, voor velen misschien over bekend, voor anderen misschien nog nieuw, maar waar men zich altijd een middag prima kan vermaken. Wij willen U hierbij er op attenderen dat U zeker een pas of toeristenkaart bij zich moet hebben, dus hebt U er geen meer, dan hebt U nu nog alle tijd om hiervoor te zorgen. Nadere informatie over deze dag krijgt U tegen die tijd nog. Aanstaande dinsdag 8 april is er gym. in plaats van maandag 13 april. Deze verandering is voor één keer. Het Bestuur. o—o—o-o-o-o—o—o—o—o—o—o-o-o—o-o-o-o- o- o-o-o-o—o-o-c-0-0-0--0-0--0 D-0-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o--o-o

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 10