BRIGADIEREN: Wanssumseweg jeugdvoetballers en korfbalsters Woensdag_l_april 13.30 uur: G. Arts, T. Kreutz 14.15 uur: L. de Wildt, N. Camps Na een blamerende nederlaag van 5-1 tegen Resia, trokken we vol goede moed ten strijde tegen E.W.C. Al, waarvan we eerder in de competitie met 4-1 hadden verloren. Nu liep het anders. Oostrum begon in een weinig gewijzigde opstelling. Buffel Tuur was na een schorsing weer van de partij maar we misten nu Luc Vermeulen (wegens schorsing)Deze handicap kon ons niet stop pen. Na een kleine twintig minuten was de druk op het Wellse doel erg groot. In de 23e minuut werd het werk beloond. Een corner van onze goaltjesdief Ron Pelzer werd door Flowerpower verlengd en slecht weggewerkt door een E.W.C-verdediger Vanaf de rand van het strafschopgebied schoot Jurgen v. Soest "aus die Drehung" prachtig raak, 1-0. De druk werd gehandhaafd. Dit had tot gevolg, een prachtig doelpunt. In de 35e minuut kreeg Ruud Crins de bal. Hij ging een mooie een-twee aan met Flowerpower. Ruud gaf een gave voorzet en Ron Pelzer kopte bij de 2e paal met een mooie snoekduik 2-0 binnen. Een goal uit het boekje. Een verdiende voorsprong. Met deze stand gingen we de rust in. Er volgde een wissel. Coen Litjens kwam voor Willem Vollenberg. Net na rust viel het tegendoelpunt. Een aangescho ten handsbal tegen de hand van E. Brunswijk, leidde tot 2-1. De vrije trap ging om de muur heen en onze keeper liet hem wat ongelukkig in het doel glippen. E.W.C. wou het tij nog keren maar Paul Jansen beheerste samen met Ruud Crins en de ingewis selde Jan-Willem Rutten het middenveld. Paul Jansen beschikte over "droom"-kwaliteiten. De in buitenspel verkerende Flower power ontving de bal en maakte zijn faam als koelbloedige af maker waar, 3-1. De verdediging gaf de Wellse voorhoede geen kans meer en zo bleef de eindstand 3-1. Met Sjef Claessens als nieuwe leider, die Peter en Jeu nu on dersteunt, hebben we verdiend 2 punten gepakt. De ploeg heeft er voor gevochten en dus de 2 punten verdiend in Oostrum ge houden. Jac Verhaegh, bedankt voor de consumptie. Nu hebben we onze positie weer wat eer aangedaan. Doeii, de groetjes! 0_ o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 0-0-0-0-0-0-0-0-0-Q-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0--0-0--0--0-0-0--0-0-0 °0STRUM_A1_-_E1W1C1_A1(2-0)3_-_l 8

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 8