Een wedstrijdronde met hoge scores. In de wedstrijd tussen de twee aartsrivalen de Sigma's en de Returns waren het de Sigma's die zeer goed op dreef waren en de opgaande lijn van vorige week doortrokken. De eerste twee games waren voor de Sigma s. In de 3de game probeerden de Returns uit alle macht de wed strijd een gunstige draai te geven. Dit werd beloond met winst in de 3de game, welliswaar met minimaal verschil (2 pins). Het punt voor de totaalscore was dus ook voor de Sigma's. Deze winst was gunstig voor de Sigma's omdat koploper Magic Line zijn meerdere moest erkennen in S.V.C.B. Bij deze laatste wedstrijd spande het er in de 3de game om of het 2-2 of 3-1 zou worden. Magic Line trok aan het kortste einde, ondanks het feit dat Jos Janssen een score van 233 liet aantekenen. De Sigma s kon den dus 2 punten inlopen. Hoge scores waren er ook in de wed strijd Pinhunters - Close Encounters. Close startte voortva rend en schreef de 1ste game op zijn naam. Daarna namen de Pinhunters het heft in handen. Onder aanvoering van Eef van Merckenstein die een serie van 638 liet noteren (200, 208 en 230; 213 gemid.) werd de achterstand omgebogen naar een 3-1 overwinning. In de 2de klasse profiteerden de Red Arrows van de misstap van Franssen Keukens. Dit laatste team moest aantreden tegen de Sjopins en ze kregen het knap moeilijk. Er moesten 80 pins han dicap goedgemaakt worden. De eerste twee games lukte dit niet (993-952; 905-892), de wedstrijdpunten gingen naar de Sjopins. De 3de game werd alles op alles gezet en dit leverde uiteinde lijk de game-winst op (873-859), dit was echter niet genoeg om het punt voor de totaalscore te bemachtigen; 3-1 verlies dus. De Red Arrows wonnen met 3-1 en konden dus 2 punten uit lopen. Ook de Strikers verzorgden een "come back". Hun over winning op Club Up kan als zeer royaal geklassificeerd worden. Maar liefst drie spelers (Carolien v. Rijt, Jan v.d. Wilden en Jos Haarhuis) scoorden een gemiddelde hoger dan 170. Om nog hogerop te komen zullen de Strikers deze opgaande lijn wel vast moeten houden. o_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o~o-o-o-o-o-o-o-o-o~o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o BILJARTVRIENDEN_S1N1A1 Er komt de laatste weken weinig biljartnieuws binnen. Dat komt omdat de Venrayse Bond afgelopen is. Dat wil niet zeggen, dat er niet gebiljart wordt. Integendeel. Nu wordt de onderlinge kompetitie gespeeld. Oostrummers tegen elkaar dus. Een garantie voor een gezellige avond. Ik zal binnenkort eens de stand op nemen en U melden hoe de zaken er voorstaan. Wie er aan de

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 6