Zaterdag 19.00 uur: Piet Fleurkens Mia Claessens-Maas Overleden ouders Pelzer- Jansen MI SDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur: Eduard Camps, Korneel Jeuken, Marcel Nellen, Benoit v. Osch Zondag 08.30 uur: Joop Bovendeerdt, Sander Janssen, Robin v. Mill, Tom Arts 10.00 uur: Akoliet: Paul Bovendeerdt Anke Kusters, Wendy Janssen, Annemiek Raedts, Anita v. Limbeek o—o—o-o-o-o—o—o-o-o—o-o—o-o-o—o-o—o-o-o-o-o—o—o-o-o--o^-o—o~o—o—o In de week van 30 maart t/m 5 april komen de dames van de O.V.B. koliekteren voor de Nederlandse Hartstichting. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o A_G_E_N_D_A: 26 maart: Uitstapje naar het Casino te Valkenburg en het Gou vernement te Maastricht, L.V.B. 26 maart: Algemene ledenvergadering voetbalclub. 31 maart: Excursie Nieuw Spraeland, O.V.B. 2 april: Ledenvergadering 00Z0. 2 april: Jeugdleidersvergadering S.V.O. 7 april: Vergadering werkcomité. 7 april: Bestuursvergadering S.V.O. afd. korfbal. 8 april: SpellenavondL.V.B. 9 april: Bestuursvergadering S.V.O. 11 april: Bowlingavond Buurtvereniging "Vriendschap door Samen werking" 14 april: Lezing door huidtherapeute Mieke Beerkens, O.V.B. 18 april: Paaseieren zoeken, kinderen 1 - 2 en 3 jaar Buurt vereniging "De Aide Beek". 18 april: Paasvakantie spellenmiddag groep 3 t/m 7 Buurtver eniging "De Aide Beek" 22 april: Jaarvergadering S.V.O. afd. korfbal. 23 april: Kindermiddag, O.V.B. 23 april: Parochievergadering. 29 april: Interne vergadering oudervereniging. 30 april: Aktiviteit op Koninginnedag Buurvereniging "De Aide Beek" 3 Mei Eerste H. Communie. 5 mei Bestuursvergadering S.V.O. afd. korfbal. 6 mei Zwemmen Baarlo groep 8 t/m 16 jaar Buurvereniging "De Aide Beek".

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 3