Wat is en doet een WA0-belangengroep Een W. A.0.-belangengroep is een groep v/aar mensen met een W.A.O. of een AAW.-uitkering bij elkaar komen voor informa tie en ontspanning. Informatie. Een W.A.O.-groep kan informatiebijeenkomsten organiseren b.v. met medewerkers van het G.A.K.voorlichting over hart- en vaatziekten, over hulpmiddelen in huis, verzekeringen, tips om de woonlasten te verlagen etc. Ie Bijeenkomst. Op 18 maart om 14.00 uur zal de le bijeenkomst van de W.A.O.- belangengroep plaatsvinden. Deze wordt gehouden in het aktivi- teitencentrum welzijnswerk ouderen, Kennedyplein 1 in Venray. Alle mensen met een W.A.O. of AA.W.-uitkering zijn van harte welkom. De middag duurt tot 15.30 uur. Voor verdere inlichtingen kunt U kontakt opnemen met dhr. Muller, Ooster Thienweg 16a, Oostrum (tel. 84272) of Stichting RISC, Lidwine Teunissen (tel. maandagmiddag 04780 - 86245). o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KARNAVAL_1987_WEER_V00RBIJ Traditiegetrouw werd de karnaval op vrijdag middag begonnen met een schoolzittingGroot vorst Gradje Lemmens kreeg een onderscheiding voor zijn jarenlange presentatie van deze mid dagen. Op zaterdagmiddag kreeg Prins Bert op het ge meentehuis in Venray groen licht om er drie dagen vol tegenaan te gaan en dat hebben de Karklingels geweten want hij was onvermoei baar. Op zondag was hij met zijn bijzonder mooie prinsenwagen het sluitstuk van een optocht, die zelden in Oostrum getrokken heeft, zo goed verzorgd waren alle deelnemende groepen. 's Avonds tijdens het bal maakte Prins Bert de namen van de prijswinnaars van het prinsenraden bekend. Wij wensen Truus Janssen, Fien Verheyen en Harrie Lenssen nogmaals proficiat met hun winnende keuze. De optocht in Venray zal niet snel vergeten worden want ondanks een koude en druilerige regen werden er door Oostrumse deel nemers een aantal prijzen behaald. Een verdiende prijs voor de Narrenstraat, een tweede prijs voor de jeugdprinsenwagen, die als eervolle vermelding van de optochtkommissie kreeg, dat de- 9 KARKLINGELS OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 9