Een uur vroeger als andere jaren vertrekken uit diverse plaat sen autobussen eerst naar Cuijk. Daar is om half tien een plechtig Lof. In Amsterdam is na de koffiepauze in de aula van de universiteit de omgang. Om twee uur is de Hoogmis in de kerk van de Krijtberg aan de Singel. Na de viering is eerst een rustpauze in dezelfde aula met gratis koffie. Daarna gaan alle deelnemers langs de kortste weg weer naar huis terug. Omdat in de toekomst de viering stipt op tijd kan beginnen, is men ruim een uur eerder thuis als voorgaande jaren. In alle kerkportalen hangen affiches van de STILLE OMGANG met de plaatselijke informatie. Buskosten zijn onveranderd 25,00. Voor inwoners van OOSTRUM zijn kaartjes verkrijgbaar bij: Fr. Schelbergen Mgr. Hanssenstraat 35, tel. 81967 Voor deze mannen en vrouwen vertrekt de bus om: 20.55 uur van de halte Bushalte kerk. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA: 12 maart 16 maart 26 maart 26 maart 2 april 7 april 7 april 8 april 9 april 11 april 14 april 18 april 18 april 23 april 29 april 30 april 3 mei 5 mei Ontmoetingsdag voor alleenstaanden in Venlo, L.V.B. Culturele Kringavond in Venray, L.V.B. Uitstapje naar het Casino te Valkenburg en het Gou vernement te Maastricht, L.V.B. Algemene ledenvergadering voetbalclub. Ledenvergadering 00Z0. Vergadering werkcomité. Bestuursvergadering S.V.O. afd. korfbal. SpellenavondL.V.B. Bestuursvergadering S.V.O. Bowlingavond Buurtvereniging "Vriendschap door Samen werking" Lezing door huidtherapeute Mieke Beerkens, O.V.B. Paaseieren zoeken, kinderen 1 - 2 en 3 jaar Buurt vereniging "De Aide Beek" Paasvakantie spellenmiddag groep 3 t/m groep 7 Buurtvereniging "De Aide Beek" Kindermiddag, O.V.B. Interne vergadering oudervereniging. Aktiviteit op Koninginnedag Buurtvereniging "De Aide Beek" Eerste H. Communie. Bestuursvergadering S.V.O. afd. korfbal. 7

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 7