ze tweede plaats vooral te danken was aan het enthousiasme van Prins Joris en zijn uitbundig gevolg. De prinsenwagen van Prins Bert behaalde, ondanks een afgebroken spiegel, de eerste plaats. Proficiat voor de wagenbouwers. Hen rest de moeilijke taak om volgend jaar weer een schitteren de wagen te bouwen, opdat voor de derde achtereenvolgende keer de wisseltrofee naar Oostrum komt. Op karnavalsdinsdag werden bruidegom Peter en bruid Marij door Prins Bert op zeer toepasselijke wijze in de onecht verbonden, 's Avonds werden de feestelijkheden nog eens "dunnetjes" over gedaan onder aanvoering van de beide ceremoniemeesters Truuske en Nel, die zich zeer enthousiast en vooral bekwaam van deze moeilijke taak hebben gekweten. Omstreeks middernacht sloot Prins Bert tijdens een uitbundig en tegelijk ontroerend dankwoord karnaval 1987 af en ontdeed zich van zijn prinselijke eretekenen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o OveeeBeeee, OvééééBeee, Het dreunt ons nog na in de oren. Deze dag was een kroon op vele weken kreativiteit en een gewel dige samenwerking. Wij kunnen dan ook niet nalaten eenieder die aan onze oproep tot medewerken gehoor hebben gegeven, hartelijk te danken!! Vooral de werkgroep en niet te vergeten de toch onmisbare steun van de karnavalskommissie GRANDIOOS! o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o-o^-o—o—o—o—o—o-o—o—o—o—o—o—o—o—O—O—O—O DANKBETUUGING Langs dèzze weg wille weejut boerebrudspar en wederzijdse alders, iederien bedanken die dees bruiloft veur ös tot een onvergeitelijke dag hebbe gemakt. Ut was ien iën woord geweldig. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Nobel Nieuws. Zondag 8 maart was weer de dag van de snertrit, een teken om de paarden van de stal te halen, en een eerste onderlinge ontmoe ting na een hele lange winterslaap. Dit jaar had de snertrit een hele andere opzet, want er deden maar liefst 18 deelnemers/-sters aan mee door deelname van 4 ruiter- c.q. ponyclubs n.l. Oostrum, Oirlo, Wanssum-Geysteren en Castenray. 10

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 10