20. okt 3nov 10. nov. 20. nov. 1. dec. 15. dec. 17 dec. 27 dec Lezing over "gebruik en misbruik van medicijnen" L.V.B. en O.V.B.. HERFSTVAKANTIE: Huifkaroptocht 3 jaar en groep 1 en 2 Buurtvereniging "De Aide Beek" NAJAAR: Spellenavond volwassenen Buurtvereniging "De Aide Beek" Vergadering Werkcomité. Lezing door Consumentenbond L.V.B. en O.V.B. Lezing over het werk van de Nierstichting L.V.B. Sinterklaasavond O.V.B. Kerstviering O.V.B. Kerstavond L.V.B. Playbackshow Buurtverening "De Aide Beek". o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Samenvatting openbare vergadering "Werkcomité Oostrum", gehouden op_3_februari_1987^ - Kennisgenomen wordt van brief NS inzake naamsaanduiding NS - station. Besloten wordt dat naamsaanduiding Station Venray - Oostrum de beste oplossing is om uitstappende (vreemde) reizi gers tijdig te informeren dat men in Oostrum is en niet in Venray. Uitbreiding plattegrondsaanduiding nabij station zal niet het gewenste effekt sorteren, naar onze mening. Overigens wordt brief NS als positief ervaren. - Kennisgenomen wordt van agendapunten van de diverse kommissie vergadering bij de Gemeente. - Besloten wordt gevolg te geven aan uitnodiging aanwezig te zijn op receptie bij gelegenheid van 11-jarig Narrenschap Leo Wilms Via pers kennisgenomen van voornemen om polygastanks te verplaatsen. Feit op zich stemt tcvt tevredenheid; Uitgaande van grote betrokkenheid van Werkcomité in vele voorgaande jaren bij dit alles, wordt betreurd dat een dergelijk voorstel niet rechtstreeks aan ons is medegedeeld. Verontschuldiging wordt aangeboden. n/erkcomite oosrrum"

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 7