AGENDA 5 maart 10 maart 10 maart 10 maart 10 maart 11 maart 11 maart 12 maart 16 maart 26 maart 26 maart 7. april 7. april 8. april 11. april 14. april 18. april 18. april 23. 29. 30. 3. 5. 6. april april april mei mei mei 17. mei 2 juni 2 juni 9 juni 20 juni 21 juni 27 juni 7 juli 1 sept 6 sept 12 sept 22 sept 5 okt 6okt Jeugdleidersvergadering S.V.O. Jaarvergadering hereniging van Ouderen Openbare Vergadering Werkcomité/Voorzittvergader Bestuursvergadering S.V.O. afd. Korfbal. Bezinningsdag Abdij Heeswijk. Bedevaart Smakt L.V.B. en O.V.B. daarna kienen LVB Algenw Ledenvergadering Zangkompeneej Oeretoe. Ontmoetingsdag voor alleenstaanden in Venlo, L.V.B. Culturele Kringavond in Venray L.V.B. Uitstapje naar het Casino te Valkenburg en het Gouvernement te Maastricht L.V.B. Ledenvergadering OOZO. Vergadering Werkcomité Bestuursvergadering S.V.O. afd. Korfbal. Spellenavond L.V.B. Bowlingavond Buurtver. "Vriendschap door "Samen werking" Lezing door huidtherapeute Mieke Beerkens O.V.B. Paaseieren zoeken kinderen 1-2 en 3 jaar Buurtver. "De Aide Beek" Paasvakantie spellenmiddag groep 3 t/m groep 7 Buurtver. "De Aide Beek". Kindermiddag O.V.B. Interne vergadering oudervereniging Aktiviteit op Koninginnedag Buurtver. "De Aide Beek" Eerste H. Communie Bestuursvergadering S.V.O. afd. Korfbal. Zwemmen Baarlo groep 8 t/m 16 jaar Buurtver. "De Aide Beek" Maria Processie. Bestuursvergadering S.V.O. afd. Korfbal. Interne vergadering oudervereniging. Vergadering Wercomité. Toediening H.Vormsel. Sacramentsprocessie Zeskamp en feestavond. Vergadering Wekcomité. Demonstratie vruchtensappen e.d. O.V.B. Open fietscrosswedstrijd F.C.C. FLYING JUMPERS. Bloemenaktie Zangkompeneej Oeretoe. Demonstratie en informatie van "divrina" diepvries producten L.V.B. Excursie naar het R.I.S.C. op de Clockert L.V.B. Vergadering Werkcomité/voorzittersvergadering 6

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 6