limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Op 12 maart wordt er weer 'n dag voor alleenstaanden georgani seerd in Venlo. Leden die belangstelling hebben kunnen zich op geven bij L. Folkerts, tel. 83337. op 16 maart is er 'n Culturele Kringavond in de Schouwburg in Venray. De avond begint op 19.00 uur en 't programma ziet er als volgt uit: 19.00 uur: Opening door de Kringvoorzitter, daarna 'n inleiding door Mevr. Drs. W.J. van Deursen over morele vragen rondom technische ontwikkelingen op het gebied van de medische wetenschap. Na de pauze wordt er door de buurtvereniging van Overloon 'n blijspel opgevoerd met als titel "Harry's nachtmerrie". De kosten voor deze avond bedragen 10,-. U kunt zich opgeven en betalen bij R. Mommen, Witte Vrouwenstraat 26. Op dinsdag 10 maart start de cursus "Thuis op het gemeente huis" om 8 uur in het Gemeenschapshuis. Verdere data zijn 17-24-31 maart en 7 april. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Beste dames, Op woensdag 11 maart gaan we op bedevaart naar Smakt. Om half 8 is er een H.Mis in de kerk van de Smakt. Enkele dames hebben de taak op zich genomen om deze mooie traditie nieuw leven in te blazen. Zij hebben een H.Mis samengesteld die voor ons wat zinvoller is dan we gewend zijn. De dames van de L.V.B. gaan na afloop naar het Pelgrimshuis waar we de avond verder doorbrengen met kienen. De dames van de O.V.B. gaan terug naar Oostrum. De besturen van L.V.B. en O.V.B. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 16

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 16