cföarmcme Sub Jliatris clutcia Zaterdag 7 maart: hoewel het de eerste zaterdag van de maand is, kan er op deze dag geen oud papier worden opgehaald. Verwezen wordt naar de mededeling hierover elders in dit Weekblad. Maandag 9 maart: repetities in het gemeenschapshuis 18.00 - 19.00 uurrepetitie jeugdorkest 20.00 - 22.00 uurrepetitie grote orkest Woensdag 11 maart: repetities in het gemeenschapshuis 18.15 - 19.00 uur: aspiranten tamboerkorps 19.00 - 20.30 uur: gehele tamboerkorps. Eveneens op deze woensdag wordt de bespreking gehouden met de ouders van de leerlingen op de Muziekschool. De betreffende ouders ontvangen hiervoor nog afzonderlijk een uitnodiging. Donderdag 12 maart: bestuursvergadering in het gemeenschaps huis OUD PAPIER. Vanwege het feit dat onze afnemer van het oud papier in de carnavalsweek geen oud papier kan afnemen ivm vakantie, kan er op de gebruikelijke eerste zaterdag van de maand, in dit geval 7 maart, helaas geen oud papier worden opgehaald. In verband met verplichtingen elders was het voor onze afnemer ook op de andere zaterdagen van maart niet mogelijk om con tainers voor de opslag beschikbaat te stellen. Vandaar dat het in de maand maart helaas niet mogelijk is om oud papier op te halen. Wij willen U daarom vragen om het oud papier nu te bewaren tot onze eerstkomende ophaaldag op Zaterdag 4 april a.s. Bij voorbaat heel erg bedankt voor Uw medewerking in deze. O O O O o o o o-o-o-o—o-o-o-o-o-o-o—o-o—o-o-o-o—o-o—o-o-o—o-o- MUZIEKVERENIGING OOSTRUM -VENRAY is

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 15