hand nemen. Tijdens deze rondgang zullen ook weer de entreebe wijzen voor de PEUTELBALS en de JEUGDBALS worden aangeboden. JEUGDKAARTJESj_ Op zaterdag 21 februari worden weer de jeugdkaartjes huis aan huis te koop aangeboden. DISCO in zaal "De_Karklingel" is bestemd voor de jeugd vanaf groep 7 basisschool of vergelijkbare leeftijd. Kosten 7,50 p.p. Hiervoor heeft men gratis toegang tot de disco op zaterdag zondag- en maandagavond. Tevens gratis toegang tot de jeugdboe- rebruiloft op dinsdagmiddag. JEUGDBALS bestemd voor kinderen van 1 tot en met groep 6 basis school. Kosten 3,- p.p. Hiervoor heeft men gratis toegang: 's maandagsmiddags in zaal de Karklingel en dinsdagmorgen in het Gemeenschapshuis (met traktatie) en deelname aan jeugdboerebruiloft in zaal de Kark lingel op dinsdagmiddag. KARNAVALSKRANT Tegelijkertijd met de jeugdkaartjes wordt ook de karnavalskrant 1987 te koop aangeboden. Een vaste prijs hebben wij hiervoor al vastgesteld. Maar als U weet dat de drukkosten van zulk een mooie karnavalskrant al ruim 3,- bedragen, dan weet U Indien men niet thuis is dan kan men alsnog op de volgende adressen een jeugdkaartje(s) en/of karnavalskrant kopen. Adressen: Randenrade 50 en Valkenkampstraat 10. BOEREBRUILOFT Voor de boerebruiloft die dit jaat door de O.V.B. wordt georga niseerd, zijn vanaf heden entreekaartjes te koop tegen de prijs van 3,- per stuk. De leden van de karnavalsvereniging hebben vrije entree, maar moeten in het bezit zijn van een entreebewijs. Entreebewijzen zijn te koop en/of af te halen op de adressen: Randenrade 50 en Valkenkampstraat 10. KARNAVALSBAL_V00R_0UDEREN De karnavalsavond voor ouderen is ondanks de mindere opkomst wederom goed geslaagd. De Oostrumse artiesten, Oere Toe, Robin van Mil, Janneke van Nunen, Math Arts en Ut Göt ontvingen ved waardering voor hun 6

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 6