Op 9 februari komen de buurtleidsters bij U langs, om de contributie op te halen en het programmaboekje te bezorgen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o VERENIGING_VAN_OUDEREN KARNAVALSVIERING_1987 Beste Ouderen, In samenwerking met de Karnavalsvereniging "DE Karklingel", de leidsters van de dansgroep voor het volksdansen en de diverse muziek en zanggroepen, zullen wij op 13 februari karnavalsfeest houden. Wij komen hiervoor om 19.11 bij elkaar in de zaal van de Karklingel. De Karnavalsvereniging heeft dit jaar een bijzonder leuk programma samengesteld. Hierin zullen de nieuwe sterren van de Oostrumse jeugd voor het voetlicht treden. Ook de allom bekende Oostrumse artiesten zullen ons dit jaar met hum humor verrassen De leden van de dansgroep hebben al weken lang, onder deskundige leiding geoefend. Het beloofd dan ook een bijzonder leuke avond te worden. Wij verwachten een voltallige opkomst van de leden. Mocht het vervoer wat moeilijk zijn bel dan telefoon No. 83419 en wij zorgen voor vervoer. Wij wensen U een gezellige avond en tot ziens. Het Bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- BILJARTVRIENDEN_S^N^A_1 Twee uitslagen deze keer. SNA-3 tegen Leunen. Altijd een gezellige wedstrijd. SNA won met 5-4 door goed spel van Jo Cremers en Henk van den Heuvel. Pieter Verhagen had ook meer verdiend en bij Theo van de Venne liep het niet. Het tweede team kreeg klappen van het Pelgrimshuis en wel 2-7. Alleen Harry Daniels scoorde winst. Hans van Dijk verloor, net als Wim Kleuskens en Sraar Vermeulen. Het wilde gewoon niet daar in de Smakt. Dat kan daar gemakkelijk gebeuren, vooral als je een stel van die Bonants tegenover je vindt. Soms verlies je zonder dat je er iets aan kunt doen. Dan is het net alsof er een natuurlijke weerstand is of dat de tegenslag daarbij hoort. Ik was eens bij een Rugby-wedstrijd Engeland- Wales en als de Engelsen het stadion in Wales (Cardiff) binnen 10

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 10