Bij ons zal a.s. zaterdag om 18.30 uur de carnavalsmuziek los barsten en kunnen we beginnen met de polonaise want we gaan er weer wat van maken dit jaar. We zijn natuurlijk allemaal op tijd voor het aftreden van Prins Bonen zijn gevolg. Zij hebben hun regeerperiode er op zit ten en we kunnen zeggen dat ze het voortreffelijk hebben gedaan en een geweldig afscheid dus wel verdiend hebben. Bedankt alle maal Om ca. 20.15 uur zal dan de spanning langzaam gaan stijgen en zal ons om ca. 20.30 uur de nieuwe Jeugdprins worden voorge steld. Diegene die aan onze Jeugdprinsenprijsvraag hebben mee gedaan en dachten het wel te weten, zullen dan kunnen zien dat ze het bijna allemaal goed fout hadden!Wie het wel goed had den dat horen jullie zaterdag van onze nieuwe Jeugdprins per soonlijk. Met de nieuwe Jeugdprins en zijn gevolg maken we er met z'n al len nog een knal-avond van zodat we om ca. 10.30 uur allemaal bekaf ons eerste bal kunnen sluiten. Omdat er voor het Jeugd prinsenbal geen kaartjes verkocht worden, zal voor iedereen de entree 2,- bedragen. Zoals inmiddels bekend hebben we vorig jaar de leeftijdsgrens aangepast en we mogen zeggen dat dit een sukses geworden is Er waren vorig jaar nogal wat mensen die dachten dat door de leeftijdsgrens te verlagen de oudere jeugd weg zou blijven, maar... de Oostrumse Jeugd heeft weer eens laten zien dat ze weten wat carnaval vieren is en dardaarvoor geen grenzen, al thans zeker geen leeftijdsgrenzen nodig zijn. Onze Jeugdbals werden vorig jaar door jong en oud zeer druk bezocht waardoor de sfeer knotsgoed was. We wensen daarom iedereen net zone goeie carnaval as vurrig jaar. A L A A F.I Zaterdag 31 januari. ZAAL "De Karklingel" ENTREE 2,00 TIJD 18,30 uur tot 22.30 uur. Jeugdcarnaval Alaaf. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 6 O-O-Q-O-O-Q-O-O-Q-O-O-O-O-O-O-O-O-O—O-O-O—O-O—O—O-O-Q-O-O-Q-O- Jeugdprinsenbal

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 6