9.00 uur tot bijzondere intentie 9.00 uur Maria Martens-Ripkens 9.00 uur tot intentie Vermeulen-Morrees 9.00 uur Toon van Arsen en Harry 9.00 uur Theodora Scheerder en overlfamilie 19.00 uur overl. ouders Camps-WoltersJeu Arts, Cor Aben, Wiel v.d. Pasch, Wim Janssen, Pierre de Kleijn, Hendrika Pelzer-Jansen overl. ouders Custers-Peeters en Jan Cus- ters, Thei Claessens (namens bewoners v.d. Valkenkampstraat) Sjang Manders (namens buurt), Bernard.v.d. Berg en Maria Cuppen- Pingen, Gertruda Claessens-Drabbels (Jongerenkoor) MI SI ENAARSBEURTEN_: zaterdag 19.00 uur Anita v.Limbeek, Annemiek RaedtsIngrid Lenssen, Anke Kusters. zondag 8.30 uur Joop Bovendeerdt, Sander Janssen, Tom Arts, Steijn Bus. 10.00 uur Akoliet: Geert Versteegen. Eduard Camps, Benoit van Osch, Marcel Nel len, Korneel Jeuken. maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag Harteljk_Da.nk; Hartelijk dank voor de vele Kerst- en Nieuwjaarskaarten. Heel veel goede wensen bereikten de pastorie. Het werden er te veel om ze allen te beantwoorden. Kerstmis voorbij Met diepe voldoening mogen we terugzien op een heel fijn Kerst feest in onze kerk. Velen hebben er aan meegewerkt om een heel fijne kerstsfeer in onze kerk te scheppen. Er was een bijzonder grote opkomst in de vieringen. Ook dit jaar was onze kerk voor de Gezinsviering op woensdag 24 december weer te klein. Eén wens: hopelijk kunnen we elkaar vaker vinden en... elkaar steu nen. Geloven kun je niet alleen en en je kunt het ook niet zonder het kind van Kerstmis. Je hebt mensen die alles hebben, en toch ligt in hun ogen een echte honger naar vreugde - zij kijken voorbij en gaan voorbij aan Christus.Hij is de tastbare vreugde.Maar om dat te weten en te ervaren moet je Hem wel zoeken. 3

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 3