OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING 8 DAMES, Wij wensen U allen een gezellige jaarwisseling en de beste wensen voor 1987. Op dinsdag 20 januari kunnen we bij autorijschool de Bruyn terecht om kennis te maken met het computersysteem, zoals dit momenteel met de theorieezamens gehanteerd wordt. Hiervoor wil dhr. de Bruyn ons uitleg geven en tevens een theorieexamen afnemen m.b.v. dit computersysteem. Dames die hiervoor geïnteresseerd zijn en hun kennis nog eens willen testen, kunnen zich tot uiterlijk 10 januari opgeven bij R Basten, tel: 80582. Bent U geïnteresseerd, bel dan snel, want hieraan kunnen maxi maal 20 dames deelnemen: wie het eerst komt, wie het eerst maalt. Bij zeer ruime opgave wordt nog een extra datum geprikt. Dinsdag 13 januarihouden wij onze jaarvergadering, welke plaats vindt in net gemeenschapshuis, aanvang: 20.00 uur Voor de bestuursverkiezing het volgende: Willie, Gerry, Toos en Rieky zijn aftredend, waarvan Willie zich niet meer herkiesbaar stelt. Naderhand heeft Maria nog gemeld tussentijds te willen aftreden, wat dus inhoudt, dat we minimaal 2 nieuwe kandidaten nodig heb ben. Bent U geïnteresseerd voor een bestuursfunctie, neem dan contact op met een van de bestuursleden. De mogelijkheid hiertoe bestaat tot vóór aanvang van de vergade ring. Na de jaarvergadering, 21.00 uur, zal dhr. van Oosten- brugge (bekend van excursie Nestlé) ons het een en ander ver tellen over hoe gevaarlijk óf onschuldig zijn div. soorten toe voegsels in onze etenswaren zoals bv. kleur en smaakstoffen en vele anderen. Hij kan hierover wel,dagen over vertellen, maar liefst doet hij dit aan de hand van vragen uit de zaal. Dus dames, allemaal tot ziens op 13 januari. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- -o -o -o -o -o -o -o -o-o -o -oo Het Bestuur.

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 8