m 34 Nieuw: De Rabo Lijfrente Koopsompolis is een glashelder produkt En vooral... overzichtelijk. Dus zoekt u een interessante aftrekpost nü en zekerheid voor later, kom dan snel praten met de Rabobank. geld en goede raad De Rabobank is een bemiddelaar voor Interpolis. Ave'ro-Verz.ekeringen en De Twaalf Gewesten, in samenwerking waarmee deze polis wordt aangeboden De Rabobank introduceert een nieuwe polis die u vele voor delen biedt. Hel voordeel van een wel kome aanvulling op de oudedags voorziening. Het voordcel van een interes sante fiscale aftrekpost op het moment van storting, tot maxi maal f 16.697- (meer of minder storten mag ook). Het voordeel van een gega randeerde rente zonder hel risico van lluctuaties. Nieuw: Een hoger spaardeel. dus hoger rendement De Rabo Lijfrente Koopsompolis* kan ook voor u voordeliger zijn. Omdat de kosten en het verzekerings- deel laag zijn gehouden, is het spaardeel groterdan gewoonlijk. Dit betekent dat u vanaf de eerste dag direct begint met een hoger spaardeel; met gunstige gevolgen voor het eindbe drag. VOORBEELDEN BIJ EEN EENMALIGE STORTING VAN F1&697- Man 45 jaar Vrouw 45 jaar gegarandeerd minimum gegarandeerd minimum eindbedrag eindbedrag bij 50 jaar 22.043,- bij 50 jaar 22.082.- bij 55 jaar 29.074- bij 55 jaar/ 29.315 .- bij 60 jaar/ 37.533- bij 60 jaar/38.413,- bij 65 jaar 46.698,- bij 65 jaar 49.118- Dit voorbeeld heeft betrekking op de gemengde verzekering. Jaarlijks ontvangt u automatisch een overzicht van de stand van zaken en ziet u hoe uw bedrag groeit. Geen onduidelijk heid, geen administratieve rompslomp. Er is een gunstige en eenvoudige alkoopregeling. Aan de hand van hel spaartegoed kunt u tijdens de looptijd zelf de aikoopwaarde bepalen. De polis wordt voor u op maat gemaakt en u hebt 'm binnen enkele dagen in huis. Aan het eind van de looptijd kan het vrijgekomen bedrag omge zet worden in lijfrente-uitkeringen. Dit geeft u de zekerheid van een aanvulling op uw inkomen. Op het moment dat dit fiscaal hel meest interessant is. De Rabo Lijfrente Koopsompolis is een interessante en concurrerende polis. Duidelijk en overzichtelijk. De voorbeelden, die zijn afgestemd op twee verschillende reaJistische situaties, bewijzen dat. Wij rekenen u graag voor wat de Rabo Lijfrente Koopsompolis in uw persoonlijke situatie kan betekenen. De nieuweduidelijke Rabo Lijfrente Koopsompolis Geeft fiscaal voordeel nu en zekerheid voor later. Rabobank Q

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 33