A 27 geld en goede raad Nieuw: Een hoger spaardeel, dus hoger rendement De Rabo Lijfrente Koopsompolis* kan ook voor u voordeliger zijn. Nieuw: De Rabo Lijfrente Koopsom polis is een glashelder produkt En vooral... overzichtelijk. Dus zoekt u een interessante aftrekpost nü en zekerheid voor later, kom dan snel praten met de Rabobank. De Rabobank introduceert een nieuwe polis die u veie voor delen biedt. Het voordeel van een wel kome aanvulling op de oudedags voorziening. Het voordeel van een interes sante fiscale aftrekpost op het moment van storting, tol maxi maal f 16.697- (meer of minder storten mag ook). Het voordeel van een gega randeerde rente zonder het risico van fluctuaties. Omdat de kosten en het verzekenngs- deel laag zijn gehouden, is het spaardeel groterdan gewooniiik. Dit betekent dal u vanaf de eerste dag direct begint met een hoger spaardeel; met gunstige gevolgen voor het eindbe drag. VOORBEELDEN BIJ EEN EENMALIGE STORTING VAN F 16.697* Jaarlijks ontvangt u automatisch een overzicht van de stand van zaken en ziel u hoe uw bedrag groeit. Geen onduidelijk heid, geen administratieve rompslomp. Er is een gunstige en eenvoudige aJkoopregeling. Aan de hand van het spaartegoed kunt u tijdens de looptijd zelf de afkoopwaarde bepalen. De polis wordt voor u op maat gemaakt en u hebt 'm binnen enkele dagen in huis. Aan het eind van de looptijd kan hei vrijgekomen bedrag omge zet worden in lijfrente -uitkenngen. Dit geelt u de zekerheid van een aanvulling op uw inkomen. Op het moment dal dit fiscaal het meest interessant is. De Rabo Lijfrente Koopsompolis is een interessante en concurrerende polis. Duidelijk en overzichtelijk. De voorbeelden, die zijn afgestemd op twee verschillende realistische situaties, bewijzen dat. Wij rekenen u graag voor wat de Rabo Lijfrente Koopsompolis in uw persoonlijke situatie kan betekenen. De Rabobank is een bemiddelaar voor Interpolis, Avéro-Verzekeringen en De Twaalf Gewesten, in samenwerking waarmee deze polis wordt aangeboden. Man 45 jaar Vrouw 45 jaar gegarandeerd minimum eindbedrag gegarandeerd minimum eindbedrag bij 50 jaar f 22.043.- bij 55 jaar f 29.074 - bij 60 jaar 37.533,- bij 65 jaar/ 46.698,- bij 50 jaar/ 22.082.- bij 55 jaar f 29.315,- bij 60 jaar 38.413.- bij 65 jaar 49.118.- 11 Dit voorbeeld heeft betrekking op de gemengde verzekering. 11 De nieuwe,duidelijke Rabo Lijfrente Koopsompolis. Geeft fiscaal voordeel nu n zekerheid voor later. I Rabobank Q

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 27