18 Hierna kroop Melderslo nog verscheidene malen door het oog van de naald, maar het bleef bij 5-0. De volgende week spelen we de laatste wedstrijd voor de winter stop tegen Meerlo 5. Als de weergoden ons nogmaals goed gezind zijn. Tot dan. Beka o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- OOSTRUM_6_-_MONTAGNARDS_94_-_2_(3-0) Deze wedstrijd tegen Montagnards is er eentje geworden waarover je heel veel zou kunnen schrijven, maar ook eentje om heel snel te vergeten. Ik heb, ook wel door gemakzucht, gekozen voor het laatste. Het begon allemaal naar wens, geen centje pijn voor Oostrum 6, iets meer voor Montagnards. Maar toch was het Montagnards dat het eerste kon juichen. Toen uit een hoekschop de bal via doelman Wiel Kunzler in het net verdween. Dit gejuich verstomde echter terstond toen de scheidsrechter het doelpunt afkeurde omdat de bal achter was ge weest, resultaatP.Oostrum bleef de aanval zoeken en na ongeveer een kwartier leverde dit het eerste resultaat op. Rene van Lieshout stuurde Math van Rhee de diepte in, deze legde de bal breed op de meegelopen Joop Bus (ook wel bekent onder de naam Jo) die Oostrum op 1-0 bracht. Enige tijd later was het Sjaak Linskens die, op links doorge broken, de bal voor het doel bracht. Hier stond een Montagnards- verdediger die naar de bal toe gleed en hierbij met zijn armen tegen de bal kwam. Strafschop? ResultaatPHet was Sjaak Linskens die de bal voor zich zelf klaar legde en voor het eerst na jaren... na jaren... na jaaaren, niet miste dus 2-0. En het leed was nog niet gelden voor Montagnards want vlak voor rust was het Hay Geurts die met een schot boven in de hoek de stand naar 3-0 tilde. Onder de rust, je staat met 3-0 voor, toch nog...P.. Na de rust is de ...P... bij Oostrum bijna de hele tijd aanwezig geweest zij het alleen in het spelsysteem. Bij Montagnards is de...P... ook niet weg geweest alleen hier was het persoonlijk. In het begin was het vooral Oostrum dat de toeschouwers op het puntje van de stoel bracht door het slechte spel. Montagnards maakte hier dankbaar gebruik van en zo stond het met nog een kwartier te spelen nog slechts 3-2 voor Oostrum. Hierna was en bleef hetP.En toen, uit een van de schaarse uitvallen van Oostrum, Joop Bus (je weet wel, Jo) Gradje Vollen- berg de bal toe speelde kon deze Math van Rhee bereiken die met een prachtige boogbal de gehele verdediging van Montagnards overspeelde en zodoende Oostrum op 4-2 zette. Vanaf dat moment zware...P.. zodat voor scheidsrechter envoor Oostrum-spelers

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 18