17 gelijk raken, maar helaas want, in de 35ste minuut was het al 2-0, door 2 volledig vrijstaande Hegelsom-spelers Met die stand gingen we de rust in. Na de rust gingen we met een verse Jeugd-speler Mario Boom het veld weer op. Oostrum ging meteen fel in de aanval met als resultaat van in de 55ste minuut was het dan zover, een schot dat de lat trof en vervolgens door Math Smits in het doel kon worden geschoten (2-1). Maar helaas de gelijkmaker viel niet, in tegendeel Hegelsom wist zelfs in de 70ste minuut er 3-1 van te maken en in de 80ste mi nuut zelfs 4-1 en dat was de eindstand. Oostrum dat wat voetbal betrof, zeker onverdiend verloren heeft. Rust 2-0 Eindstand 4-1 Toeschouwers 14 Bijzonderheden: geen Volgende week: America 3 - Oostrum 2. Tot dan. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o METERIK 5 - OOSTRUM 4 1-2 OOSTRUM 4 - MELDERSLO 7 5-0 De wedstrijd van twee weken geleden tegen Meterik 5 werd op een licht bevroren veld gespeeld. Het was bovendien erg glibberig. Gelukkig had Marcel Derks daar geen last van toen hij in de 20ste minuut aanlegde voor en een schot in de linkerbovenhoek 0—1Mog geen 5 minuten daarna maakte Ton Kessels uit een voor zet van links 0-2 en de wedstrijd leek gespeeld. Er moest nog even aan het doelsaldo gewerkt worden. Dit liep in de tweede helft toch iets anders. De Meterik-mannen gaven zich niet zomaar over. Toch kwam dat vooral door het eigen falen in de afwerking. Dat Meterik nog 1-2 maakte, was te wijten aan hands in het strafschopgebied. Penalty! Hiermee kwam de 1-2 ver diende overwinning op het scorebord. Afgelopen week traden we thuis aan tegen Melderslo 7. We bouwden al met een veldoverwicht op en zetten Melderslo vast op eigen helft. Het doelpunt kon dan ook niet uitblijven. Marcel Derks maakte met een mooi afstandsschot het eerste doelpunt. Daarna bleven we sterk aandringen en uit een afstandsschot op de lat kopte, Ton Kessels de terugspringende bal keurig in, 2-0. Bij 3-0 hadden we een strafschop nodig. Deze werd goed ingescho ten door onze laatste man, doelman Twan Pelzer. Na de rust veranderde het spelbeeld nauwelijks. Een aandringend Oostrum en een zich krampachtig verdedigend Melderslo. Doelpunten konden niet uitblijven. Na een fraaie ééntwee combi natie door het midden maakte Bert de Kleijn, 4-0. Maar de koek was nog niet op. Een mooie voorzet van links beland de op het hoofd van Ton Kessels die beheerst 5-0 inkopte.

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 17