16 De spelers van de El en de woensdagmiddag-jeugd vertrekken vanaf Café Vermeulen 20 minuten voor aanvang van het programma (dus om 1740 uur) De overige spelers dienen op eigen gelegenheid naar de sportzaal te gaan. Op woensdag 31 december speelt het Dl-elftal in de sportzaal te Maashees onderlinge wedstrijden met Merselo. Deze wedstrijden duren van 10.00 uur t/m 12.00 uur. Vertrek vanaf Café Vermeulen om 9.30 uur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 00STRUM_1_-_RESIA_1l_-_6 Oostrum 1 weet wel hoe het moet. Ze voetbalden in het eerste kwartier zeer goed. Maar toen gebeurde het ongeluk, een eigen doelpunt bracht hen geheel van hun stuk. Dat is zeker geen flauwekul, want een minuut later was het 2-0. Toen is Oostrum terug in z'n schulp gekropen en was het verzet definitief ge broken. Meer doelpunten werden soms met geluk gescoord en weer werd een Oostrumse illusie in de grond geboord. Resia wist ook nog regelmatig te missen, zodat Roland niet vaker dan zes maal hoefde te vissen. Onze aanvoerder weet inmiddels dat beton niet veert, maar is daardoor wel voor lange tijd geblesseerd. Een nieuwe naam in een inmiddels lange rij zo zie je maar weer; er kan nog meer bij. Henk v. Goch maakte een aardige come-back hij is weer terug op z'n oude stek. Henk Wilmsen gaat als verdediger toch mee naar voren en kon daar door nog tegen scorent De nieuwe trainer die inmiddels is gevonden moet beginnen met vele gewonden. Gelukkig is iedereen zich er inmiddels van bewust dat er behoef te is aan gezonde werklust. Dat wordt door iedereen wel getoond en hopenlijk binnenkort met punten beloond. Oostrum speelde zondag voor Sinterklaas, voortaan laten we dat over aan die oude baas. Dan hoef ik geen gedichten meer te schrijven en kan Oostrum in de 1ste klasse blijven. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o HEGELSOM_3_-_OOSTRUM_2__4_-_1__(2-0) Om 10 uur vertrok Oostrum naar Hegelsom, waar om 11 uur de wed strijd begon. Oostrum dat in de eerste helft geen echt goede kansen kreeg. Ondanks dat ze een zeer mooie pot voetbal toonde. Ja en Hegelsom dat iets minder was wat voetbal betrof, wist er in de 14de minuut toch al 1-0 van te maken. Oostrum moest en zou

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 16