moet toch iets bedenken voor excuus. Harry Lenssen speelde sterk en won met een gemiddelde van 5,57. Jo de Beer verloor, net als Hans, en hij had ook een excuus. Het was zo koud in het café in Vierlingsbeek. Nou, dat zal dan wel. Eindstand tegen B.V.C. - 4 tegen 3. Het tweede team verloor ook, 4-5 tegen O.G.O. Harry Daniels en Jac Cornelissen waren beide goed met 2.17. Proficiat. Bér van Dijk liet het afweten. Nog nooit vertoond. Maar, ook hij heeft een excuus. Hij dacht dat de scheidsrechter van het biljart naast hem aftelde en meende dus dat hij er was. Jammer dan, zo was het niet. Wim Kleuskens speelde slecht. Trouwens als er iemand de korste weg wil weten van uit Overloon naar Oostrum, vraag dit dan aan Harry Daniels. Dan kom je nog voor leuke verrassingen staan. Ook het derde team ging eraan. Alleen Theo v.d. Venne won. De frustratie van dit team was erg groot. Dat blijkt wel uit het navolgende stukje wat ongecensureerd hieronder wordt ver meld namens de wedstrijdleider. 'Een dag als zovele (daags voor 29-11-1986) Het zuiden: mooi weer, stralende mensen, gemoedelijke sfeer; Het noorden: mist, sombere gezichten. Daar tussen in: files richting zuiden waaronder mensen niet het Westen (Rotterdam) richting Venlo. Ook Jan Keizer (12 minuten te laat) V.V.V. - Feyenoord 3-0. Diverse arrestaties. Natuurlijk met die deugnieten (familie van die weduwe, niet Van Nellen, of de dochter). Sinterklaas gezien, en enkele Pieten, niet de echte (namaak) en zonder schimmel. Sorry, afgedwaald. SNA-3 verloor van OGO-5 met 7-2. Voor de weersverwachting: bel Pelleboer" Ik kan het niet nalaten dit te vermelden. Een prachtig excuus om verlies te verbloemen. Altijd maar weer excuses. Waarom moeten we toch altijd iets bedenken. Schamen we ons soms een beetje of moeten we onszelf steeds bewijzen? Het laatste is helaas waar. Maar, misschien is er een weg uit. Misschien is er een oplossing om geen excuses te behoeven te bedenken. Misschien kunnen we wel gewoon ons zelf zijn. Dat klinkt simpel maar is vreselijk moeilijk. Echt vreselijk moei lijk. HEINE o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 9