OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING 7 Vrijdag_12_december^ Receptie ter gelegenheid van het behalen van de eerste prijs in de afdeling Uitmuntendheid op het concours in St. Oedenrode. Om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- HERHAALDE_pRINGENpE_OPROEP_1 Het bestuur van de Oudervereniging van de Basisschool in Oostrum zoekt (nog steeds) gegadigden om vanaf 5 januari 1987 de kinderen die tussen de middag op school overblijven, te begeleiden. Voor deze werkzaamheden zal een vergoeding betaald worden. In principe gaat het om maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van ca. 11.15 uur tot ca. 13.15 uur. Ook gegadigden die één of enkele van deze dagen dit werk kunnen en willen doen, kunnen zich aanmelden. Inlichtingen en/of aanmeldingen tot 10 december bij: DHr. Q. Paantjens, Randenrade 16, tel. 86443. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Dames Onder zeer deskundige leiding zijn 6 dames geruime tijd bezig geweest met het maken van een eigen kerstgroep. Deze geheel zelf gemaakte kerstgroepen worden in de parochie kerk tentoongesteld op zaterdag 13 december van 18.30 uur - 20.30 uur en zondag van 09.00 uur - 16.00 uur; vanzelfsprekend niet tijdens de H. Missen. Hopelijk mogen we hierbij veel belangstellenden begroeten, 't is werkelijk de moeite waard. Natuurlijk zijn alle andere be langstellenden van- en buiten Oostrum van harte welkom. Het Bestuur o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 7