2 - uitnodiging werd ontvangen aangaande receptie bij gelegenheid viering 40-jarig bestaan Toneelver. "De Vlasbloem" - kennis werd genomen van de agenda's van enkele kommissieverga deringen van Gemeente Venray - de aandacht werd gevestigd op de ontvangen begrotingsstukken van Gemeente Venray. Voor belangstellenden liggen stukken ter inzage bij secretariaat. - en oproep werd ontvangen om bekendheid te geven aan tentoon stelling "Huishouden, Duizend en Een Dingen Doen". - de dorpsraden in de gemeente Venray dringen aan op inzage bij Woningvereniging Noord Limburg om te weten hoeveel woningzoeken den per dorpskern ingeschreven staan; dit in verband met bespre king met verantwoordelijke wethouder. Als plaatselijke dorpsraad zouden wij ook willen weten wie alle maal woningzoekende is voor Oostrum, ongeacht of men uit Oostrum afkomstig is en thans elders woonachtig is. Wij denken in dit verband zowel aan eigen woningbezit als aan huurwoningen. Bevinden zich tot Uw kennissenkring dit soort geïnteresseerden: neem dan kontakt op met secretariaat of een van de leden van de dorpsraad - afscheid werd genomen van de volgende leden van de huidige dorpsraad: Mevr. M. Swinkels-Kesselsheren A. Cornelissen, M. van Rattingen, B. Valckx en A. Verstraelen. en Fleurkens Voorzitter spreekt een woord van dank aan adres van scheidende leden voor de wijze, waarop men zich verdienstelijk heeft ge maakt; ieder op de wijze, die hem of haar gegeven was. De zit tingsperiode varieerde van 4 jaar tot meer dan 30 jaar. - dorpsraad nieuwe samenstelling: door benoeming wordt alsnog J.v.d.Valk het 15e lid van de dorpsraad. Samenstelling dorpsraad "Werkcomité Oostrum": Voorzitter J. Raedts, Mgr. Hanssenstraat 44, 5807 BE Oostrum secretaris J. Janssen, Stationsweg 138a 5807 AD Oostrum penningmeester J. Giesen, Randenrade 30 5807 BM Oostrum Leden: Mevr. G. Achten-Geurts Sparrendreef 4, 5807 EK Oostrum H. Bruggeman M. Derks Mgr. Hanssenstraat 71, 5807 BB Oostrum Mgr. Hanssenstraat 15, 5807 BA Oostrum

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 2