12 HOLTHEES 1 - OOSTRUM 1 3-1 Toen we afgelopen zondag richting Smakt draaiden veroorzaakte een verkeersovertreding bijna een verkeersongeluk. Ongeveer gelijktijdig leidde een overtreding binnen het Oostrumse strafr schopgebied het Oostrumse ongeluk in. Door een strafschop werd het 1-0. Dit vormde de rommelige inleiding tot een rommelige eerste helft. Het wedstrijd beeld werd beheerst door vele overtredingen Holthees paste de spelstijl toe waarmee ze tot nu toe al vele punten verzameld hebben. Hard voetbal, grote inzet en snelle uitvallen. Net voor rust had Holthees voor de tweede maal suc ces. Dit betekende 2-0 op een ongunstig moment. Daar bovenop kwam 5 minuten na rust, opnieuw een ongunstig moment, een derde doelpunt Nu is elk moment ongunstig voor een tegen-doelpuntZeker als het al het derde is. In elk geval dachten we dat we kansloos waren. We wisten toen nog niet dat Holthees de laatste kans van de wedstrijd gehad had. Wij moesten het gros van onze kansen nog krijgen. Het is toch jammer dat die penalty op het doel in Overloon ge mikt werd en dat ook enkele andere kansen op vakkundige wijze om zeep werden geholpen. Maar de kansen waren er. Volgende week benutten we ze ook weer. Het hoogtepunt van de wedstrijd. Come-back van Frank Martens. Met de punt van z'n voetpunt punterde hij de bal in het boven ste punt van het doel en scoorde daarmee het enige Oostrumse doelpunt, (3-1). Er zit weer vordering in. Nu nog punten halen. Maar we kunnen toch altijd beter ongeluk hebben met voetbal dan in het verkeer. LEUNEN_9_-_OOSTRUM_6__0_-_1__(0-0) Afgelopen zondag begon de tweede helft van de competitie en zodoende moesten wij naar Leunen om te proberen de smadelijke nederlaag van 4-1 in Oostrum te doen vergeten. In Leunen aangekomen stond daar een groep wit-hemden klaar en naar later bleek, een "Sinterklaas" in het zwart die ons steeds de zwarte piet toe speelde. Op het harde moeilijk te bespelen veld kwam Leunen het beste uit de startblokken en kreeg ook de eerste kans toen een speler fel doorging op doelman Wiel Kunzler en de bal richting doel rolde, maar de attente Jo Bus kon de bal ruim voor de streep weg werken. Hierna moest Wiel zich nog enkele keren strekken maar echte problemen heeft hij verder niet gekend, (tenminste niet op het voetbalveld)Wel problemen voor de leiders Gerrit Hendrickx en Sjaak Rutten want al vroeg tijdig vielen Henk Claassen en Jos Custers uit en wel zo ernstig dat ze de intocht van de

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 12