10 Op vrijdag 16 januari en zaterdag 17 januari worden weer de traditionele zittingsavonden gehouden. Een keur van artiesten zullen op deze avonden voor het voetlicht treden. O.a. de Pirotten Garde, Harry Klaassen, Eikenhofkapel, de Sjawi's, Oere Toe, Math. Arts, Gouden Narrekap drager Ton Jorna, Grad en Petran en de Trenne- setters. Eventueel is aanvulling op dit pro gramma nog mogelijk. Gezien bovenstaand programma zal er ongetwijfeld een enorme vraag naar kaartjes zijn. De_data_van de afhaal- c.q. verkoop kaartjes zijn: zondag 21 december, aanvang: 11.00 uur, Zaal de Karklingel. Vrje_verkoopj^ zondag 28 december, aanvang 11.00 uur. Zaal de Karklingel. De kaartjes voor de leden, zijn onder vertoon van het lidmaat- schapsbewijsgratis. De kaartjes in de vrije verkoop gaan 11,50 p.p. kosten. In afwijking van voorgaande jaren zullen de plaatsen genummerd worden. Het voordeel hiervan is dat men van te voren kan bepa len waar men wil gaan zitten. Lidmaatschap Wat houdt een lidmaatschap van onze vereniging in Gratis toegang tot de zitting. Gratis toegang tot bals (prinsen- aldewiever- en overige karna- valsbals) Gratis toegang boerebruiloft Voor de zitting en boerebruiloft moeten echter nog entree bewijzen afgehaald worden. Kosten lidmaatschap zijn: 27,50 p.p. Voordeel: Men is zeker van een entreebewijs voor zitting en boerebruiloft(mits tijdig afgehaald). Men kan zich opgeven als lid bij: Th. Theeuwen, Valkenkampstraat 10, tel. 80109 J. Arts, Randenrade 50, tel. 84114 L. Wilms, van Broekhuizenstraat 23, tel. 86895. KARKLINGELS Opgericht 27-1 -1957

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 10