17 Jos Custers kon voorgeven aan Math van Rhee die beheerst de bal langs de doelman schoof. De vreugde was echter maar van korte duur want even later moest Wiel Kunzler een bal, dus de gelijk maker, uit het net halen. Toch was het weer Oostrum dat een voorsprong nam toen weerom Math van Rhee de bal boven de handen van de Horster doelman in het doel kopte. Ondanks felle tegen stand, maar dank zij doelman Wiel Kunzler bleef deze 2-1 voor sprong tot aan de rust gehandhaafd. Na de rust een sterker Wit- tenhorst dat nu jacht maakte op de gelijkmaker. Toch bleef ook Oostrum nog gevaarlijk en uit een van deze gevaarlijke aanval len moest een Wittenhorst speler de bal terugspelen naar zijn doelman, opgejaagd door Jo Bus (overgewaaid na de storm) en bij deze aktie gleed de doelman uit en belandde met bal en al in het doel. Hierna zette Horst alles op een kaart en kreeg Oostrum kansen om verder uit te lopen maar doelpunten bleven helaas voor Oostrum uit. Niet echter voor Wittenhorst dat dank zij een hoekschop op 3-2 kwam toen deze bal van achter de lijn uit het doel werd gekopt. Nu kwam onze verdediging onder nog zwaardere druk te staan en helaas moesten zij in de laatste minuut toch nog Wittenhorst naast zich dulden toen een Witten- horst-speler vanaf ongeveer tien meter de bal door een muur van zes personen in het net deed belanden. Nu, terugkijkend, was deze uitslag wel terecht, alleen is het jammer dat deze laatste treffer zo laat viel zodat je toch met een kater blijft zitten, maar deze kan ook wel ergens anders van zijn. 7.7. HEGELSOM 6 - OOSTRUM 6 1-1 (0-1) Zo, de helft zit er al weer op, en tot nu toe zitten we nog mooi op schema. Wilden we op schema blijven dan moesten we minstens gelijk spe len, deze laatste wedstrijd tegen het als derde geklasseerde Hegelsom. Vanaf het begin van deze wedstrijd kon Hegelsom zijn goede plaats op de ranglijst bij lange na niet nakomen, en stevende Oostrum regelrecht met goed voetbal 'op de overwinning af. Maar toch ging het niet zo gemakkelijk omdat er teveel kansen ge mist werden. Zo gingen de vele schoten net over of naast en het dichtst bij een doelpunt was Math van Rhee die de lat raakte. Toch liet Oostrum de moed niet zakken en bleef drukken op het Hegelsomse doel en uiteindelijk was het toch Math van Rhee die vanaf de zestienmeterlijn een terugspeelbal van Sjaak Linskens onhoudbaar in de linkerbovenhoek knalde. De resterende minuten bleef Oostrum komen maar het bleef bij dit ene doelpunt. Ook

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 17