16 minuten voordelen voor Oostrum. Sparta was een gevaarlijke ploeg met vooral een goed koppende spits. Toch was het Oostrum, dat via een aanval over links de bal bij Wiel Bovendeerdt bracht. Deze zette tot 2 keer toe goed door en prikte de bal uit een onmogelijke hoek in de touwen. 0-1. Deze voorsprong gaf de burger moed. Toen was het zaak de twee de verlossende treffer binnen te krijgen. De wil was er wel, maar de goede aanvallen met veel tikken en schuiven over de grond waren er niet bij. Bovendien mislukte nogal eens een op het oog simpele aanval, doordat de bal van de voet sprong. In de tweede helft kwamen we van tijd tot tijd danig onder druk te staan. Het was dan ook maar goed, dat Mies Bouman deze zon dag onze keeper Twan Pelzer uitgekozen had om in het programma "In de HOOFDROL" op te treden. De verdediging groeide mede daardoor dan ook uit tot een solide bouwwerk. Toch zag de reeds eerder genoemde spits van Sevenum kans met een gave kopstoot vanaf de 2de paal de gelijkmaker te scoren. 1-1. Als de keeper aan de andere kant niet zo'n goede reflex had ge had, waren de Oostrummannen toch nog als winnaar uit de strijd gekomen. Maar goed, het bleef gelijk. 1-1. Hiermee waren beide ploegen tevreden. Nu nog heel kort terug naar 2 weken geleden, toen we thuis speelden tegen het onderaan staande Wittenhorst 10. Deze wed strijd leverde, zoals verwacht twee punten op. We scoorden 6 x en hielden de 0 vast.' Opmerkelijk was de gave hattrick die Ton Kessels in de tweede helft scoorde. Tot slot kunnen we na de eerste ronde vaststellen, dat onze ploeg met 4 verliespunten geen slecht resultaat heeft neergezet. Jongens, ga zo door en probeer toch weer naar het hoogste te streven, alhoewel dat niet gemakkelijk zal zijn. Maar dat telt evenzeer voor de andere 3 concurrenten. Tot dan. Beka. 00STRUM_6 ~_WITTENH0RST_8 3 -3 (2_-_l) Eén punt heeft de zware wedstrijd tegen Wittenhorst opgeleverd. Hallo, hier is weer 7.7 met een echt onvervalst verslag van dit treffen. Na een week van rust is de storm in ons elftal ge luwd, maar helaas is deze storm overgeslagen op een ander elf tal, maar bij ons mag de leider blijven en schrijf ik weer de gebruikelijke voorvallen. Wittenhorst kenden wij alleen van de uitslagen en daarom wisten wij dat ze gemakkelijk scoorden. Ook deze keer zouden zij weer menig doelpunt maken. Gelukkig konden wij ook een groot stuk van deze koek nuttigen. Het eerste stuk was zelfs voor ons toen

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 16