10 De Sint zorgt voor een klein cadeautje. Groep 6-7-8: Deze groepen vieren het Sinterklaasfeest in de eigen groep. Wij wensen iedereen alvast een prettig Sinterklaasfeest. Met vriendelijke groeten, Leiders Peuterspeelzaal Team Maria Basisschool. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o PERSBERICHT Vanaf januari 1987 starten we weer nieuwe cursussen voor kleuters, kinderen, jongeren en volwassenen. Zowel voor de beginners als gevorderden heeft de Muziekschool Venray volop cursussen aan te bieden. Als zéér positief ervaren wij het dat de muziekschool voor het cursusjaar 1987 géén lesgeldverhoging heeft ingevoerd. Oostrum staat bekend om een grote muzikale traditie. Dit werd nog eens bevestigd door de fantastische resultaten tijdens de afgelopen examenweek in Venray. Wij hopen dat vele van onze dorpsgenoten van de muziekschool gebruik zullen maken. Voor inlichtingen kunt U 's middags bellen tel.: 04780-85320. U kunt deze week nog inschrijven. -o—o-o-o—o—o-o-o-o-o—o—o—o-o—O—o—o—o—o-o—o—o—o-o—o—o-o-o—O—O—o— Biljartvrienden SNA. Allereerst de ledenvergadering, donderdagavond 27 november. Kom want er wordt van alles besproken zoals de persoonlijke kam pioenschappen e.d. We staan ook even stil bij de Venrayse Bond, de tussenstand en eventuele problemen. Er wordt volop gespeeld in de bond. Ook deze week weer. Ons eerste team verloor van OBK. Jos de Beer moest ondanks sterk spel het onderspit delven. Harry Lenssen speelde gewoon slecht, dat kan ook gebeuren en Hans van Dijk speelde een goede partij van 3.75. Ook het tweede team ging er aan. Met 4-5 tegen opnieuw OBK. Jac Cornelissen en Wim Kleuskens speelden goed maar redden het niet. Beiden gingen eervol ten onder. Harry Daniëls speelde sterk maar Bèr van Dijk was opnieuw de uitschieter. Niet alleen goed voor 2 punten maar ook nog een serie van 18. rl)ki#rfc«nd muziekschool venray

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 10