limburgse vrouwen beweging van de i.l.t.b. 8 DAMES Zoals 11 reeds vorige week in het Oostrums Weekblad hebt kunnen lezen, gaan we dinsdag 25 en woensdag 26 november a.s. op ex cursie naar de Torro in Venray. We worden dan om 10.00 uur 's morgens verwacht, zodat u tijdig weer thuis bent. Wie deel wil nemen aan deze excursie wordt verzocht dit vóór vrijdagmiddag 21 november door te geven aan L. Linderstele foon 84251. Tevens opgeven of u op dinsdagochtend of woensdag ochtend wilt gaan. Zoals ook al eerder vermeld is, komt Dhr. Kauffeld (fysiothera peut) ons vanavond 20 november iets vertellen over allerlei ziektes die we aan ons hart kunnen krijgen: hartinfract, angina pectoris, hartaanval enz. Ook vertelt hij ons over hersenbloe dingen en de gevolgen van al deze aandoeningen voor ons verdere leven. Het beloofd een interessante avond te worden. We hopen dan ook op een grote opkomst van onze leden. Het Bestuur o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Dit jaar was er weer een kinderpostzegelaktieEr zijn weer een hoop postzegels en kaarten verkocht. Er is maar liefst 4.383,00 opgehaald. Hartelijk bedankt voor de mensen die eraan mee hebben gedaan. Want zoveel geld is er nog nooit opgehaald. Oostrum ga zo door.' o—o-o-o-o-o-o-o—o-o-o-o-o—o—o-o-o—o—o—o-o-o—o-o—o—o—o—o—o—O-O—O AAN_pE_0UDERS2 "Sinterklaas is in 't land". Rondom dit thema gaan we de komen de tijd werken, versjes en liedjes leren, spelletjes spelen en gesprekjes houden.

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 8