11 5Club Up 22 6. Franssen Keukens 21 7. Hit Miss 16 8. Sjopins 15 De kampioen van de 2e klasse van vorig jaar moest deze week aantreden tegen de ongeslagen koploper Magic Line. Het werd een zeer gelijkopgaande wedstrijd In de 1ste game trokken de Pinhunters aan het langste eind al was het verschil maar 4 pins (943-939). Helaas voor de Pinhunters maakte Magic Line daarna geen fouten meer. Onder aanvoering van de zeer sterk bowlende Bert Tax (2de en 3de game boven de 200) werden de overige 3 wed- strijdpunten veilig gesteld. De nr. 2, de Returns, zagen hun achterstand oplopen tot 9,5 punt doordat ze met 3-1 verloren van Altijd Raak. De Sigma's, met sterbowler W.M. in hun midden, veegden de baan aan met Fall Down, de hekkesluiter van de ranglijst. Sensatie in de 2de klasse!!! koplopers eruit. Zowel de Strikers alsook de Red Arrows verloren hun wedstrijd tegen respektieve- lijk Franssen Keukens en de Scores. De nrs1 en 2 wisten beiden niet meer te winnen dan de 3e game. De lachende derde waren de Scores die door deze ontwikkelingen volledig aansluiting kregen bij de top. De rest van de ranglijst onderging geen wijzigin gen al werden de Sjopins en Hit Miss door 4-0 verliespar- tijen nog wat nadrukkelijker op de laatste twee plaatsen vastgespijkerd UITWISSELINGEN: Voor de komende maanden staan weer de jaarlijkse uitwisselingen met de Bowlingbonden van Liessel en Mill op het programma. Op het prikbord vinden we de data en een lijst waar op ingeschreven kan worden. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Bi1j artvrienden_SNA November heeft zich aangekondigd. Niet met het slechte herfst weer, integendeel, het weer was erg mooi gebleven. Maar met de elfde van de elfde. Het is weer zover. Zelfs voor lieden die niet in deze streek zijn opgegroeid, begint karnaval toch veel te betekenen. Met alle voorbereiding, de feestavonden, het enorme werk aan de wagens, op naar de klimax in februari. Wat een verspilling denkt vaak de Hollander. Mis, want hij ziet alleen de 2 of 3 dagen in februari. Hij mist alle voorbereiding, de vergadering, de speciale sfeer en al die zaken die minstens zo belangrijk zijn als op karnaval zelf. Hij mist de betrokken-

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 11