OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING 8 meemaakt is dat de mensen die bij je zijn in goede tijden ook bij je zijn in slechte tijden. Als dat zo is kun je eigenlijk nooit verliezen. Best een fijne gedachte. Heine o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Dames De jaarvergadering houden wij het komend jaar op dinsdag 13 ja nuari. Wij willen U dit tijdig laten weten, zodat U deze avond zeker vrij zult houden. Op deze vergadering vindt onder andere de bestuursverkiezing plaats. Dit jaar zijn 4 bestuursleden aftredend, waarvan 3 zich herkiesbaar stellen en 1 bestuurslid zich niet meer herkiesbaar stelt Daarom willen wij U nu al vragen, denk er eens over of U mis schien interesse hebt om mee in het bestuur zitting te nemen. Hebt U er wel eens over gedacht of bent U hiervoor gemotiveerd, neem dan contact op met 1 van de bestuursleden; ook als U vragen hierover heeft, kunt U altijd bij een van ons terecht. Het Bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Hoi jongelui, Vorige week heb ik jullie verteld dat jullie beslist allemaal zaterdag a.s. naar de tienersoos moeten komen. Dat hoef ik jul lie nu dus niet meer duidelijk te maken. Wat ik nog wel moet vertellen is wat we zaterdag gaan doen in de tienersoos. Nu is dat een beetje moeilijk, want dat weet ik nog helemaal niet. Eigenlijk heb ik jullie dus helemaal niets te vertellen. De prijsvraag voor deze week is: MAAR GOED DAT ER TIENERSOOS IS, Maak deze zin af met maximaal 25 woorden. Oplossingen kun je zaterdagavond inleveren. De meest originele inzendingen worden natuurlijk beloond. En als er niet veel mensen mee doen ben je al vlug de origineelste. Dus lever zaterdag in elk geval iets in. -o-o-o-o-o-o-o-o Tot zaterdag.

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 8