7 Hebt U zin om deel te nemen aan deze excursie, wilt U dit dan vóór vrijdagmiddag 21 november doorgeven aan L. Linderstel. 84251. Tevens opgeven of U op dinsdagmorgen of woensdagmorgen wilt gaan. Het Bestuur. LV^B_OOSTRUM Op 20 november komt Dhr. Kauffeld ons iets vertellen over aller lei ziektes die we aan ons hart kunnen krijgen, zoals hartin farct, angina pectoris, hartaanval enz. Ook vertelt hij iets over 'n hersenbloeding en de gevolgen van al deze aandoeningen voor ons verdere leven. ft Belooft 'n interessante avond te wor den. 't Bestuur hoopt dan ook op 'n grote opkomst van onze le den. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- BILJARTVRIENDEN_SNA Nu eerst een paar belangrijke mededelingen voor de biljarters. Ik moet deze kwijt anders krijg ik de grootste problemen met onze boys. Allereerst, Bèr heeft een nieuw record van 6.250. Trouwens, hij heeft ook nog even een partij gespeeld van 3.125. Als ik dit goed begrijp gaat hij binnenkort lesgeven bij de Nederlandse bond. Vervolgens, de ledenvergadering is verzet naar 27 novem ber. Kom want het is belangrijk. Het gaat o.a. over de persoon lijke kampioenschappen. Tenslotte, een interne wedstrijd in het clubhuis. Het B-team tegen het C-team. Als ik het briefje met de uitslag goed lees heeft de C gewonnen. Dat komt natuurlijk omdat Bèr niet mee heeft gespeeld met de B. De C won met 7 tegen 4. Uitslag: Henk van de Heuvel won van Jac Cornelissen Jos Nellen verloor van Harry Daniels Jo Cremers verloor van Wim Kleuskens Theo v/d Venne won van Hans van Dijk Sraar Vermeulen (de troef) won van Eddy v/d Venne Het is bovendien een sfeervolle gezellige avond geworden. Nog een uitslag op de valreep. SNA 1 wint van 0G0. Jo de Beer op de terugweg met een gemiddelde van 9.23. Winst voor ons eerste team. Proficiat. Winst na veel verlies. Winst genereert winst. Niets is moeilij ker dan een stijgende trend te handhaven. Je moet zo verschrik kelijk oppassen dat alles goed blijft gaan. En als er een omme keer komt en verlies treedt op dan kost het ontzettend veel moeite om dat verlies weer om te buigen. Toch moet je door zo'n dal van verlies zo nu en dan om je weer te realiseren wat het betekent als je weer in betere tijden komt. Die kun je dan ook beter waarderen. Maar hoe het ook zij, het belangrijkste wat je

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 7