oH) 5 40-JARIG JUBILEUM "DE VLASBLOEM Afgelopen zaterdag hield toneelvereniging "de Vlasbloem" haar 40-jarig bestaansfeest Zij begon deze dag met een sfeervolle eucharistieviering in de parochiekerk. Jongerenkoor en Harmonie luisterden deze plechtigheid op. Pas toor de Ceuster schetste de toneelgroep als een niet meer weg te denken Vereniging in Oostrum die veel mensen een fijne avond kan bezorgen met hun toneelspel. Wij kunnen pastoor de Ceuster, Harmonie en Jongerenkoor dan ook alleen maar dank zeggen voor deze plechtige Eucharistieviering, hierna begon de receptie in zaal de "Karklingel"Velen kwamen hun gelukwensen aanbieden en dit deed ons echt goed. De Harmonie bracht ons een klinkende serenade. Namens het Gemeentebestuur was Wethouder van Oers aan wezig. Een verrassing was het ook voor ons dat Joekskapel "Rats d'r neve" een serenade kwam brengen en ons hun onderscheiding kwamen uitreiken. Dit deden zij dan ook op een zeer ludieke wij ze. Hun gang naar Oostrum kwam omdat zij hun naam te danken hebben aan Oostrums eerste revue, "Rats d'r neve". Na de recep tie konden leden en oud-leden nog eens hun hart ophalen over vroeger en nu en dit gebeurde dan ook en wel tot in de kleine uurtjes. Ook werden er op deze avond drie leden gehuldigd van wege hun 40-jarig lidmaatschap. Deze leden zijn Bert Arts, Grad- je Lemmens en Richard Tacken. Voor deze leden werd een speld van "de Vlasbloem" aangeboden. Ook hun dames werden in deze hul diging betrokken. Oostrums Eikenhofkapel luisterde deze avond met hun muzikale klanken op. Wij kunnen als toneelvereniging terugzien op een geslaagd maar vooral fijn 40-jarig jubileum. Aankomend weekend zal men weer het jaarlijkse concert en toneeluitvoering houden. Op zaterdag middag 15 november zal men de generale repetitie houden en wel voor leden van de Zonnebloem, ook ouderen die graag naar deze generale repetities komen kijken zijn van harte welkom, deze generale repetitie begint om 14.30 uur in het gemeenschapshuis van Oostrum. Op zondag 16 en maandag 17 november is dan weer het traditionele concert en toneel door Harmonie Sub Matris Tutela en Toneelgroep "de Vlasbloem". o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 5