19 ergste nog niet, we verloren door een blessure ook nog Leo Ver- haeg. Gelukkig had Oostrum 4 nog een speler over, zodat we weer kompleet waren. Deze speler, Wiel Bovendeerdt, stond meteen aan de basis van ons eerste doelpunt toen hij Math van Rhee op maat bediende zodat deze 1-2 kon aantekenen. Hiervoor had Hay Geurts deze kans al gehad maar zijn schot ging via de doelman naast. Bij de stand van 1-2 had deze zelfde speler de gelijkmaker kun nen maken maar nu rolde de bal net naast het doel. Deze gelijk maker kwam er gelukkig toch nog in de eerste helft toen vlak voor tijd Hay Geurts als overwinnaar uit de bus kwam bij een gerommel voor het Resia-doel, zodat we met een gelijke stand konden gaan rusten. Na de rust een veel beter Oostrum dat de Resia verdediging onder zware druk zette, maar de winnende tref fer, en dus de verlenging van mijn contract, kwam er niet. De laatste vijf minuten hadden wij het nog moeilijk om deze gelijk- stand vast te houden, maar gelukkig lukte dit zodat via dit ge lijkspel mijn positie niet meteen hopeloos is geworden. En daar mee hoop ik dit werk wat ik al jaren doe, nog jaren kan doen en het liefst bij Oostrum 6. uw Lijder. P.S. Ik lees vandaag in de krant dat Oostrum 6 gewonnen heeft. Gelijk heb ik de wedstrijdsecretaris gebeld en deze beves tigde dit bericht, zodat ik voorlopig op rozen zit bij ons "zesde". Het blijkt nu dat Math van Rhee in de eerste helft nog een keer gescoord heeft al was Resia het hier niet mee eens. Waar ik het wel mee eens ben is dat je langs de kant toch niet alles ziet en voortaan het schrijven overlaat aan 7.7. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 00STRlM_Al_-_piI1S_1_Al£__(6-l)_7-2 Het was een regenachtige zaterdagmiddag, toen Oostrum D.I.S. ontving. Oostrum begon aanvallend te spelen, maar schoten van R. Pelzer en E. Brunswijk troffen geen doel. D.I.S. hiertegen scoorde bij de eerste de beste counter, 0-1. Oostrum moest deze dreun even verwerken, maar koos daarna toch weer voor aanvallend voetbal. Dit leidde, een kwartier voor rust tot de verdiende gelijkmaker. Ron P. lanceerde flowerpower en deze tekende voor de gelijkmaker en schroefde zijn seizoentotaal tot 2 treffers op. Rust 1-1. In de rust kwam P. Vanepruts voor W. Vollenberg en R. Folkerts voor Rolf Litjens Coen Litjens). Oostrum be gon zoals het geëindigd was, met aanvallend voetbal. 5 Minuten na rust kwam dan ook het zo lang verwachte 2e doelpunt van Oos trum. Vanepruts lanceerde een van zijn zeer bekende bananebal- len, die door de zeer goed spelende laatste man van D.I.S.in

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 19