18 deur verder dicht. Na het eindsignaal namen we verdiend twee punten mee naar huis. Eindstand 3-4. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o OOSTRUM_4_-_R1K1D1E1V12__ll4_(l-3) Oostrum 4 heeft zijn eerste competitienederlaag te pakken. Tegen het ook hooggeplaatste Arcen kon Oostrum vanaf het begin geen vuist maken en keek dan ook binnen 5 minuten tegen een 0-2 achterstand aan. De zaak werd daarna wat resoluter aangepakt, waardoor we de "anschlusz-treffer" konden laten aantekenen. Jan Custers zag uit een terugspringende bal zijn kans schoon en dat betekende 1-2. Jammergenoeg voor ons konden we niet doordrukken waardoor Arcen toch weer tot 2 doelpunten verschil uit kon lo pen, 1-3. Rust en theedrinken. Na deze verplichte rust was het bijna voortdurend Oostrum wat het beste van het spel had. Maar het geluk liet ons deze wedstrijd helemaal in de steek. Mis schien dwingen we het ook te weinig af, wie zal het zeggen! Zoals gezegd waren de roodwitten voortdurend in de aanval, maar Arcen maakte het voor hun bevrijdende doelpunt, 1-4. Arcen speelde een gelukkige wedstrijd, dat moet gezegd zijn, maar de overwinning gaat toch wel in orde. We zijn twee punten kwijt, maar dat wil niet zeggen dat we de koppositie voorgoed verloren hebben. Volgende v/eek gewoon weer winnen!! Tot dan. Beka. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 00STRUM_6 Nu eens een keer geen verslag van onze vaste reporter "7.7", maar een misschien wel laatste daad van een van de leiders van ons zesde. Gezien de resultaten en de stand op de ranglijst is de laatste weken mijn positie bij het zesde elftal zwaar ter discussie ge steld. Het vorig jaar nog draaiden wij bovenaan mee, dit jaar zijn de resultaten maar middelmatig, daarom was er besloten dat als de wedstrijd tegen Resia verloren zou worden uitgekeken zou worden naar een andere leider. Aangezien ik altijd al eens graag een verslag heb willen schrij ven is dit dan misschien mijn laatste kans. Dit verslag zal wel iets anders zijn dan de verslagen van "7.7", maar dat komt ge woon omdat je langs de lijn toch een beter zicht hebt op de wed strijd. Wegens blessures en andere werkzaamheden moesten wij het stellen met elf man. Mijn technische bespreking werd over genomen door Henk Claasens die via een simpel optelsommetje een makkie voorspelde. Maar zo'n makkie was het niet, want binnen de kortste keren stonden wij met 0-2 achter, maar dat was het

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 18