17 MELDERSL0_2_-_00STRUM_22__(0-3) Na een hevige discussie omtrent leiderschap togen wij opgewekt naar Melderslo. Bij gemis van onze mascottebeer was het vooruit zicht al duister. Melderslo met enkele bewoners in hun gelederen trokken snel v. leer. Een misverstand in de achterhoede leidde tot de le treffer. Na een financieel debacle van onze 2 trouwe supporters, was het Melderslo dat voor de 2e keer scoorde. Na deze dubieuze treffer zagen we 'n agressieve Oostrum. De bal werd beter rondgeschoven en er ontstonden diverse goede mogelijk heden. Rust 0-2. Na rust een beter combinerend Oostrum dat het veldoverwicht niet in doelpunten kon uitdrukken. Het één van de sporadische aanvallen wist Melderslo het 3e doelpunt te scoren. Een nog tevergeefs aandringend Oostrum wist niet meer te scoren. Willen wij van Montagnards winnen zal er uit een ander vaatje getapt moeten worden. De dorstige supporters Anita en Jacqueline werden bij Bèr op 'n beker warme chocomel verrast (én met lekke re slagroom!) JaJoAn o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- WANSSUM_3_-_00STRUM_3^3-4 In een tot de laatste minuut spannende wedstrijd trok Oostrum 3 ook deze keer weer aan het langste eind. Na de inleidende babbel in de kleedkamer werd er direct fel gestart. Er werden al meteen enkele goede kansen geschapen. Toch werd het eerste doelpunt ingeleid door een fout in de Wanssum-verdedigingEen terug speelbal werd onderschept door M. Verstegen die beheerst scoor de, 0-1. Na enkele vloeiende combinaties was het C. Verheyen die binnen de beruchte lijnen onderuit gehaald werd. Penalty.' M. Verstegen mocht aantreden en stuurde de keeper de verkeerde hoek in, 0-2. Vrij kort hierna een hoekschop voor Oostrum volgens het boekje. Bij de tweede paal kopte M. Litjens de bal voor de voet van alweer M. Verstegen die verwoestend uithaalde, 0-3. Een puntgave hatrick. Hierna liet Oostrum de teugels wat vieren. Hierdoor kreeg ook Wanssum enkele kansjes. Na onvoldoende weg werken in de verdediging scoorde Wanssum tegen, 1-3. Dit was tevens de ruststand. Na de verdiende thee kwam Oostrum in de 60e minuut na goed doorgaan van C. Verheyen op een riante 4-1 voorsprong. Wanssum kreeg meer ruimte voorin omdat we overmoedig werden en teveel op de aanval gooiden. Dit resulteerde in een penalty voor Wanssum omdat de Wanssum-spits hardhandig van de bal werd gezet binnen het strafschopgebied, 2-4. Wanssum gooide er nog een schepje bovenop. Dit werd in de 75e minuut beloond met een doelpunt, 3-4. Nu was Oostrum weer wakker en hield de

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 17