sv^_oostrum_i - meerlo_i:9:? 16 Bisschopsbeker Oostrum Cl Competitie Castenray B Oostrum BI FCV Cl aanvang 1430 uur vertrek 13.45 uur (per fiets) aanvang 11.00 uur vertrek 10.15 uur (per auto) aanvang 13.00 uur Stormvogels Dl - Oostrum Dl 13.00 uur: Mevr. T. Kreutz - E. Jeuken 14.15 uur: Mevr. W. Kateman - T. Cornelissen o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Het liefst maak je géén verslag of een heel kort van een wed strijd met een dergelijk verlies. Je kiest dan wel voor de weg met de minste weerstand. Dit laat ste staat mij en de ploeg niet aan. Willen we betere resultaten bereiken dan moeten we de koppen niet in het zand steken. Neemt U van mij aan de sfeer tussen de spelers is goed maar het zelfvertrouwen, het geloof in eigen kunnen is beduidend minder. Onze tegenstander van vandaag: Meerlo maakte daar goed gebruik van. Na 15 min. stond het 0-2 en dus stond Oostrum opnieuw zoals al vele malen dit seizoen reeds vroeg in de wedstrijd op een achterstand Toen na 22 min. de scheidsrechter een duidelijke buitenspelsitu atie door liet gaan en Meerlo 0-3 aantekende was het gebeurd met Oostrum. Even later was het Twan Wilmsen die over een tegen stander heen liep en door de scheidsrechter uit het veld ge stuurd werd. Oostrum met 10 man tegen een inmiddels op volle toeren draaiend Meerlo en tegen een scheidsrechter die met name in de eerste helft dubieuse beslissingen nam. Rust 0-5. Na rust hetzelfde beeld, onrustig voetbal van Oostrum kant en een heerlijk voetballend Meerlo dat naar huis wilde gaan met 0-10 in de zak. De score stokte bij 0-9. Na afloop hebben we wat langer dan gewoonlijk bij elkaar gezeten en nog wat nagepraat over de wedstrijd en komende wedstrijden, want we realiseren ons goed dat we degradatiekandidaat zijn. De komende wedstrijd is weer thuis tegen F.C.V. 2, een echt de gradatieduel. We hebben met de nog aanwezige supporters gepoold. Uit deze uitslagen c.q. voorspellingen blijkt dat het vertrouwen weliswaar een deuk heeft gekregen, maa^ nog steeds aanwezig is. Zondag proberen we de deuk er ook uit te halen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- X

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 16