AMNESTY_INTERNATIONAL In overleg met Pastoor de Ceuster staan enkele leden van de Amnesty-groep Venray na de avond mis van zaterdag 8 november en na de hoogmis van zondag 9 november in het halletje van de kerk in Oostrum. Zij stellen u in de gelegenheid om voorbedrukte kaarten te sturen naar de regering van Sri Lanka. Door het op sturen van zo'n kaart vraagt u de regering van Sri Lanka om op heldering over de "verdwijning" van burgers in dat land. Amnesty International is ernstig bezorgd over de mensenrechten schendingen in Sri Lanka en met name over de toenemend aantal "verdwijningen". Vandaar deze aktie! Een van die "verdwenen" personen is Father Mary Bastian, een rooms-kathöliek priester. Volgens getuigen is hij doodgeschoten door regeringstroepen die dat echter ontkennen en beweren dat Father Mary Bastian naar India is vertrokken. Hij is nooit meer gezien en niemand heeft nog iets van hem gehoord! Amnesty International veroordeelt ook het geweld van sommige oppositionele groeperingen in Sri Lanka. Dit mag echter nooit een rechtvaardiging vormen voor regeringstroepen om hun toe vlucht te nemen tot mensenrechtenschendingen zoals marteling, politieke moorden of "verdwijningen". De voorbedrukte kaarten kosten met de postzegel 1,00. Voor meer inlichtingen over deze aktie en over het werk van Amnesty International kunt u terecht bij Wolda Schlepers, tel. 87386. Carola Hoedemakerstel. 84479. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA_OUDERVERENIGING 11 dec. '86 Interne vergadering Oudervereniging 13 jan. '87 Interne vergadering Oudervereniging 12 feb. '87 Interne vergadering Oudervereniging 10 mrt'87 Interne vergadering Oudervereniging 29 apr'87 Interne vergadering Oudervereniging 2 juni '87 Interne vergadering Oudervereniging Aanvang van alle interne vergaderingen van de Oudervereniging is 20.00 uur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 6