11 Na rust eenzelfde beeld; een aanvallend Oostrum en een slim counterend Swolgen dat in de 54e minuut 4-0 scoort en even later zelfs 5 - 0v In de 65e minuut scoort Hans Wilmsen 5 - 1 en lijkt de ploeg iets terug te komen. Swolgen laat de móóiste kansen liggen en op het moment dat er een tweede Oostrumse treffer in de lucht hangt, scoort Swolgen opnieuw, 6-1. Dit bleek later ook de eindstand te zijn. Een verdiende, doch tè zware nederlaag. We zullen ons best doen om zondag a.s. tegen Meerlo een beter resultaat te boeken, 's Avonds thuis wordt ik nog gebeld door een journalist van het Dagblad die informeert naar de Oostrumse doelpuntenmaker. Nadat ik deze man de naam van Hans Wilmsen gespeld heb, omdat in het korte verleden reeds menigmaal deze naam anders is ge schreven, zegt hij mij"Het gaat geloof ik nog niet naar wens met Uw elftal". Ik kan het moeilijk ontkennen, doch ik hoop hem binnenkort iets anders te kunnen zeggen. Zondag a.s. misschien al, thuis tegen Meerlo 1. 00STRUM_2_ -MERSELO_2__(0_-_0)_=_(3_-_1)_ Oostrum 2. dat de wedstrijd begon zonder 5 vaste basissplers, omdat er 4 het eerste elftal moesten aanvullen vanwege enkele blessures, en omdat er zich 1 had afgemeld. Het was ook Oostrum 2 dat zonder leider H. Rutten moest aantre den omdat het bestuur het niet eens was met het beleid, c.q. gedrag van deze, volgens het tweede elftal, toch goed funktio- nerende leider, die voor het hele elftal opkomt en voor een goede stemming in het team zorgt. Oostrum begon met goed gekombineerd voetbal, vooral door de gevaarlijke rechtsbuiten M. Verstegen die voor enkele goede voorzetten zorgde, maar die niet door de voorhoede optimaal benut werden. Het was ook M. Verstegen die in de 35ste minuut de bal tegen de lat aan kegelde. In de 40ste minuut was het J. Raedts die na wat geharrewar in de Merselose achterhoede de bal in de netten kon werken, maar deze goal werd door een overtreding van een Oostrumse speler afgekeurd. Na de rust, toen de maskotte pas uit het kleedlokaal kwam, ging Oostrum scoren, dit gebeurde in de 65ste minuut; toen M. Smits de bal na een goed voorbereide voorzet onderkant lat kon intik ken, (1 - 0). Tijdens deze aktie kwam een Merselo-speler tussen 2 Oostrummers ten val en moest met de brancard worden afgevoerd naar het kleedlokaal. De geblesseerde Merselo-speler was nog niet afgevoerd en H. Kessels sloeg er meteen munt uit, door na een voorzet met het hoofd de bal achter de doelman in te koppen, (2-0). Het was deze zelfde H. Kessels die na een verdachte

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 11