Zaterdag 19.00 uur: Pierre Jacobs Gerrit Reintjes Overleden ouders Janssen-Peeters MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur: Tom Arts, Joop BovendeerdtMarcel Nellen Steijn Bus Zondag 08.30 uur: Benoit van Osch, Eduard Camps, Robin van Mill, Korneel Jeuken 10.00 uur: Esther Litjens, Inge Kreutz, Anke Kusters Monique Wilms Akoliet: Paul Bovendeerdt ^RELDMISSIEpAG_VAN_pE_KINpEREN_-_pE_KINpEREN D0EN_MEE Bij de godsdienstige vorming die de kinderen op school krijgen hoort ook het bijbrengen van het besef dat wij niet alleen op de wereld zijn. Er zijn nog heel veel andere mensen, heel veel broers en zussen op de wereld; allemaal kinderen van de ene Vader-God En omdat we allemaal kinderen van God zijn, is de een niets minder dan de ander. Maar al is de een niets minder dan de an der, het is wel zo dat de een minder hééft dan de ander. Eén keer per jaar is het Wereldmissiedag van de kinderen. Wij vieren dit aanstaande zaterdag. Kinderen uit de Derde We reld doen een beroep op de Nederlandse kinderen. Zij willen onze kinderen ervan bewust maken dat zij, met hen samen, een nieuwe wereld dichterbij kunnen brengen. Allemaal samen kunnen we wel wat. We kunnen niet eventjes vlug de wereld goed maken. We kunnen wel een andere mentaliteit laten groeien. We kunnen een andere Geest laten waaien. We gaan dan ook onder deze Gezinsmis allen samen bidden tot God, dat die Zijn goede hei lige Geest maar eens zal laten waaien over deze wereld. En wij gaan ons bereid verklaren om daaraan mee te doen. Onder deze Gezinsmis wordt de kinderen van de basisschool ook de gelegenheid geboden met hun bijdragen voor de kinderen in de Missie naar het altaar te brengen om met alle andere gaven aan God aan te bieden. Kinderen die deze Gezinsmis niet bij kunnen wonen, kunnen dit envelopje maandag op school afgeven. We hopen veel kinderen van onze basisschool te mogen begroeten Ons Jongerenkoor zal deze Gezinsmis opluisteren en op een en kele uitzondering na zullen zij uitsluitend Nederlandse liede ren zingen, die ongetwijfeld zullen aanspreken.

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 4