SPORTVERENIGING „OOSTRU 17 te stationeren en dit bleek een briljant idee. Want hij stond er nog maar PAS toen hij goed opPASte bij een PASs die hem be reikte, hij versnelde meteen van PAS en PASseerde enkele tegen standers en besloot zijn PASsage met een PASklare schuiver langs de doelman. Deze speler was, o jullie wisten het al, ja het was Theo v.d. PAS, die al jaren dit succes achterna loopt. Tienray, dat toch het betere van het spel had, bleef maar aan vallen en werd daarbij ook nog geholpen door onze nieuwe laat ste man, die een terugspeelbal zag onderschept door een tegen stander maar door goed ingrijpen van Jos Custers bleef een doelpunt uit en was dit het sein voor onze leiders om maar weer van spits te ruilen zodat deze weer naar zijn oude stek terug keerde. Dat hierdoor Tienray geheel kansloos was geworden, kan ik niet zeggen want ze kregen nog enkele mooie kansen maar de laatse kans in deze wedstrijd was voor Oostrum toen Leo Ver- haeg vanuit een moeilijke hoek toch nog tegen de paal schoot, maar het bleef 1-1 wat een winstpunt opleverde voor Oostrum 6. Leo Wilms waarvan bekend is, dat hij zijn poot stijf kan houden, had na afloop last van een stijve pijnlijke arm, als laatste man en a.s. zondag kunnen we hem missen maar daarna zien we hem graag terug want ook hij heeft zijn goede kanten'maar vraag me niet welke. 7.7 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Uitslagen gespeelde wedstrijden Asp. 1: K.C.H.B. Asp. 2: Oostrum 2 Pup. 1: Oostrum 1 Pup. 2: Oostrum 1 - Oostrum - Wittenhorst 3 - Oostrum 2 - Oostrum 2 2 2 3 3 2 0 0 0 Programma 25 en 26 oktober Zondag 26 oktober Senioren: Oostrum 1 - Merels 3 aanvang 11.00 u. aanwezig 10.15 u Zaterdag 25 oktober Jun. 1: Swift 2 Asp. 1: - Oostrum aanvang 15.15 u. vertrek 14.30 u Oostrum - Or. Wit 2 aanvang 11.15 u. aanwezig 10.30 u

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 17