00STRUM_3_-_BRUGHUSIA_2(4_-_0)_Gestaakt Twee zaken beheersten afgelopen zondag de Oostrumse voetbalre vue n.l.: zou Oostrum 3 zijn stijgende lijn van sprankelend voetbal voortzetten èn zouden onze leiders Theo en Peter de weg naar de Spar weten te vinden, zonder in Meterik te komen? Vanwege de hevige regenval begonnen we circa 2 minuten later dan gepland aan deze spannende match tegen de laag geklasseerde Brughusia Boys. Dat we superieur waren, bleek al na 5 minuten. Een vloeiende combinatie tussen Ber Broeren en (Martjel) Litjens en de bal werd door laatstgenoemde schitterend ingeschoten (1-0) Zes minuten en 3 seconden later was het weer Oostrum dat toe sloeg. Onze spits Lou Grant scoorde op aangeven van Peter v.d. Burgt (a la Gentile) louhard in de benedenhoek (2-0) Door ons veldoverwicht kon een monsterscore niet uitblijven en in de 30e minuut was het ondergetekende die na een vlotte één twee met Gerrit Broeren 3-0 aantekende. Brughusia bleek flink aangeslagen en reageerde grimmig met overtredingen en onterechte opmerkingen naar onze goed leiden de referee J.R. Senior (pas overgevlogen uit Dallas). Enige minuten voor rust wist alweer Lou een scrimmage voor de goal vakkundig af te ronden met een bekeken tik(je)4-0. Tot ieders verbazing meenden enkele spelers van Brughusia dat onze spits in off-side positie stond. J.R. bleek echter conse quent waarna Brughusia richting kantine liep en niet terugkwam. Na 43 minuten werd deze match gestaakt en wacht Brughusia een flinke geldboete en 2 punten in mindering. Tot volgende week in Vierlingsbeek. Supportersbussen vertrekken vanaf Jo om 9.00 uur 's morgens. Kaartjes verkrijgbaar bij Jules Barbara Op de eerste echte herfstmorgen waren we te gast in Oirlo waar s middags ook ons standaardelftal tegen D.I.S. 1 zou spelen (wat een slechte wedstrijd tussen haakjes). Het kostte maar goed, wij speelden dus tegen D.I.S. 4. Alleen de eerste 27 minuten bespeelden we de groen-witten met vloeiende combina ties. Op dat moment werd een prachtig doelpunt uit een afstands schot door referee Wilms afgekeurd op advies van de grensrech ter. Onterecht'. Er was geen sprake van strafbaar buitenspel en daarom ook flauw, maar ja, dat heb je met grensrechters van de thuisclub vaak, zonder overigens te generaliseren. Voor die tijd maakten we uit een direkte'vrije trap 0-1. B. de Kleijn was de schutter. Uit een verdedigingsfout kon—D.I.S.- 4 1 3 <1-2)

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 15