PiïiËi_z_ËiYi_99ËT?H?_li_-_i 14 Voor een talrijk publiek haalde Oostrum verdiend een punt. Het was een meer spannende dan fraaie wedstrijd. Oostrum met een kompleet nieuwe voorhoede, door blessure, ziekte en doopfeest, probeerde vanaf het beginsignaal D.I.S. te storen in aanvallend opzicht en zelf gebruik te maken van een counter. Het liep allemaal naar wens tot zo ongeveer de 20e minuut toen onze keeper danig verrast werd door een vrije trap en de zon en D.I.S. kwam gelukkig op 1-0. Pas tegen het einde van de eerste helft deed Oostrum wat terug maar de kruising van het D.I.S.-doel voorkwam de gelijkmaker. Na rust een sterker Oostrum dat de kans rook op een beter re- sultaat, gezien de tegenstand van D.I.S. Echte doelkansen kwa men er echter nauwelijks al was Geert Janssen een tiental mi nuten voor het einde wel dicht bij de gelijkmaker maar zijn schot werd een rollertje doordat hij de bal te licht raakte. Doch 7 minuten voor het einde was het Herman Lenssen die de bal achter de DIS-keeper plaatste, 1-1. Er volgde nog een klein offensief van D.I.S. maar de Oostrumse keeper Jos Hebben hield de deur dicht met enkele fraaie reddingen. Bij het DIS-doelpunt ging hij niet vrijuit doch verder in de wedstrijd eiste hij een hoofdrol in positieve zin voor zich op. Zondag a.s. speelt OOSTRUM in de 3 ronde van de beker en wel uit tegen en in Steyl om 14.30 uur. Over 2 weken opnieuw uit, dan voor de kompetitie en wel tegen Swolgense Boys. OOSTRUM 2 - WANSSUM 4 2-1 Na de "vriendschappelijke" wedstrijd van dinsdag tegen Kronen berg 2, die we met 4-1 wonnen, moesten we nu tegen het laag ge klasseerde Wanssum 4 aantreden. Vol goede moed begonnen we, maar al snel werd duidelijk dat het geen gemakkelijke wedstrijd zou worden. Teveel kansen gingen verloren maar na een half uur spelen was het A. Verhagen die uit een wirwar van spelers de bal in het Wanssumse doel wist te werken. Enkele minuten voor de pauze maakte Wanssum gelijk. In de tweede helft na een donderspeech van onze coach pakten we de zaken iets energieker aan en maakte H. Kessels met een schit terende kopbal er 2-1 van. Oostrum probeerde er nog van alles aan te doen om de stand nog te veranderen maar paal, lat en pech stonden dat in de weg zodat we deze wedstrijd wonnen en maar gauw moeten vergeten.

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 14